Lan School Sınıf yönetim programı

Kodla Büyü

ahmet27

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Lan school programı; Netsupport school veya Veyon sınıf yönetim programlarından randıman alamayanlar için alternatif bir programdır. Efsane Netop school programı gibi basit, hızlı ve kurulumu kolay bir sınıf yönetim programıdır. Ekran paylaşma, izleme, kilitleme, Remote Control ile program çalıştırma, dosya gönderme, bilgisayarı kapatma vb. temel özellikleri var.
Düşük sistem bilgisayarlar için idealdir.
Fatih ağı-windows 7 bilgisayarlarda denendi. Basit bir ingilizce ile kullanımı kolaydır.
Lanschool-7.jpg

Ekli dosyalar

• LanSchool_7.0.0.7.rar
    1.9 MB · Görüntüleme: 2,452
Son düzenleme:
Lan school programı; Netsupport school veya Veyon sınıf yönetim programlarından randıman alamayanlar için alternatif bir programdır. Efsane Netop school programı gibi basit, hızlı ve kurulumu kolay bir sınıf yönetim programıdır. Ekran paylaşma, izleme, kilitleme, Remote Control ile program çalıştırma, dosya gönderme, bilgisayarı kapatma vb özellikler. En iyi tarafı; Donma yok, Ağdan kopma yok. Bilgisayarı görmeme vb. sorunlar yok. Ön yargılı olma, bu programı bir dene pişman olmayacaksın :)
Ücretsiz bir program mi hocam?

chrome gıbı browser ları kapatıyor mu site yasaklama yapabılıyormuyuz

Teşekkürler deneyelim. Fatih altyapısında sağlıklı çalışıyordur inş

Türkçe dil desteği varmı?
Bu 7 sürümü ingilizce,
Okulda Fatih ağında kablolu kablosuz çalışıyor mu acaba?
Fatih ağı-kablolu olarak denendi.
Düşük sistem bilgisayarlar için idealdir. Tüm sınıf yönetim programları için geçerli bir kural; donmalara karşı bilgisayarların güncel olan Ekran kartı ve Ethernet sürücüleri yüklü olmalıdır.

Teşekkürler,fatih projesinde farklı ağlardaki bilgisayarlari nasıl görebiliriz?mesela akıllı tahattalara netschoo yükledim ama sadece Öğrt odasından kontrol edebiliyorum.

Meraktan fiyat bakmak için sitelerine girdim. Türkiye hariç her ülke listede var... ülke olarak Turks and Caicos'u mu seçsem? ..

tüm adımları uyguladım fakat windows 10 da bağlantı kuramadım. Tüm bilgisayarlar aynı çalışma grubunda.

Güzel program ancak dosya alıp gönderme Netop School kadar basit gelişmiş değil maalesef.

Lan school programı; Netsupport school veya Veyon sınıf yönetim programlarından randıman alamayanlar için alternatif bir programdır. Efsane Netop school programı gibi basit, hızlı ve kurulumu kolay bir sınıf yönetim programıdır. Ekran paylaşma, izleme, kilitleme, Remote Control ile program çalıştırma, dosya gönderme, bilgisayarı kapatma vb. temel özellikleri var.
Düşük sistem bilgisayarlar için idealdir.
Fatih ağı-windows 7 bilgisayarlarda denendi. Basit bir ingilizce ile kullanımı kolaydır.
Ekli dosyayı görüntüle 72323
Hocam harikasınız çok güzel program. Çok teşekkür ediyorum. Nasıl yapılacağını güzelce açıklamışsınız. Şimdi indirip 19 pc olan bt sınıfıma kurdum mükemmel çalışıyor. Emeğinze sağlık.

Geri