Kyocera taskalfa 3510i tarayıcı

Kodla Büyü

dealtalice

Aktif Üye
Okulumuzda kyocera taskalfa 3510i yazici var. Yazici özelliğini kurdum. Ama tarama yapamıyorum. Bilgisayardan yada flash belleğe tarama konusunda yardımcı olabilecek biri varmidir? Internetten bir çözüm yolu bulamadım.

Hocam, flash bellek ile tarama yapmak için öncelikle flash belleği FAT32 dosya biçimi ile biçimlendirmek gerekiyor.
Flash bellek yazıcıya takıldıktan sonra yazıcı üzerinde "belge kutusu" (document box) düğmesine tıklanıyor.
Ekrandan "USB Bellek" (USB Memory) seçiliyor.
"Dosyayı Sakla" (Store File) seçiliyor.
Gerekirse "İşlev Menüsü" (Functions) düğmesi tıklanıp dosya biçimi veya çözünürlük ayarlanıp "Başlat" düğmesi ile tarama yapılabiliyor.

Son düzenleme:
Hocam, flash bellek ile tarama yapmak için öncelikle flash belleği FAT32 dosya biçimi ile biçimlendirek gerekiyor.
Flash bellek yazıcıya takıldıktan sonra yazıcı üzerinde "belge kutusu" (document box) düğmesine tıklanıyor.
Ekrandan "USB Bellek" (USB Memory) seçiliyor.
"Dosyayı Sakla" (Store File) seçiliyor.
Gerekirse "İşlev Menüsü" (Functions) düğmesi tıklanıp dosya biçimi veya çözünürlük ayarlanıp "Başlat" düğmesi ile tarama yapılabiliyor.
Teşekkür ederim hocam bir deneyeyim

Okulumuzda kyocera taskalfa 3510i yazici var. Yazici özelliğini kurdum. Ama tarama yapamıyorum. Bilgisayardan yada flash belleğe tarama konusunda yardımcı olabilecek biri varmidir? Internetten bir çözüm yolu bulamadım.
Sayın hocam yazıcınız ağa bağlı ise ağ üzerinden de tarama yaptırırsınız. Kyocera FS 3040 için hazırlamış olduğum kullanma yönergesi işinize yarayabilir.
https://www.bilgisayarbilisim.net/k...kopi-makinesini-ag-tarayicisi-ayarlar.159401/

Geri