Kyocera FS6530 Uyku Modu Kapatma

Kodla Büyü
fotokopi makinası ağ kablosu ile bağlı ve ip tanımlanmış ise internet tarayıcısına ip yazılır. açılan sayfada bu süre arttırılabiliyor ama tamamen kapanmıyor.
ağ kablosu bağlı değilse makina üzerinde sistem menüsü düğmesine basın . Hızlı ayar sihirbazını seçin ardından enerji tasarrufu bölümünü seçin ordan kullanıcı adı 3000 şifre 3000 girin ve süreyi arttırın.

Son düzenleme:
fotokopi makinası ağ kablosu ile bağlı ve ip tanımlanmış ise internet tarayıcısına ip yazılır. açılan sayfada bu süre arttırılabiliyor ama tamamen kapanmıyor.
ağ kablosu bağlı değilse makina üzerinde sistem menüsü düğmesine basın . Hızlı ayar sihirbazını seçin ardından enerji tasarrufu bölümünü seçin ordan kullanıcı adı 3000 şifre 3000 girin ve süreyi arttırın.

3000 kabul edilmedi başka denememiz gereken bir şey var mı acaba

Admin / Admin bilgisayardan giriyorsanız.

uyku modunu neden kapatmak istiyorsunuz ? merak ettim. enerji tasarrufu açısından iyi oluyor da

Ayni sorun bende de vardi. Sure kapanmiyor sadece biraz uzatiliyor. Uyku moduna geçtiğinde öğretmenler cıktı gönderdiginde, uyanmıyor. Yazicidsncıktı alamıyorum diye geliyor, sonra 5 takim ciktiyi geri dönüşüme atıyor
Bende Uyku modunda cıktı vermiyor uyandırmayı unutmayin yazdim üstüne yazıcının :)

yazıcı uyku modundayken çıktı gönderdiğimde bilgisayar dürtüyordu sanki uyansın diye :confused:

6530 un şifresi 3000 dir 3040 ın şifresi 4000 dir kyocera da şifreler son 2 rakamın sonuna çift sıfır konularak bulunabiliyor

Geri