Kuzey Kore Halkı Dünya Kupası'nı Kazandıklarını Zannediyor

Kodla Büyü
iş yine geldi dayandı siyasete forumda en çok konuşulan şey artık siyaset :-1:

Bu yazıyı yazan emre uslu seçimden önce ak parti yüzde 30 geçemez demişti. :D
6 ay önce bir arkadaş 6 ay sonra hükümet maaş ödeyemeyecek ekonomi battı demişti. :D
100 milyar dolar rüşvet var demişti...
Başbakanın evinde 4, 5 oda dolusu para var. (daha mantıklı bir şey uydurulabilirdi,mesela isviçre bankalarında 5 katrilyon var gibi mesela.).
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi başbakana küfret en ağır şekilde ,sonra demokrasi yok de. :D
Bunlara doğru gözüyle bakmak anlık seratonin etkisi sağlıyor galiba karşıt görüşlerde.

Ülke son 10 yılda nereden nereye geldi ama hala kan ile beslenen kafatasçı veya ulusal geçinen modern arkadaşlarımız bunu görmüyor.
Bir siz biliyorsunuz bu ülkeyi yıllardır içine ettiniz ya milliyetçilik ya din düşmalığı ile oy topladınız.
Bırakın artık millet uyandı,sizlere pabuç bırakmaz artık..
Siz gidin kendi kanınızı emin..
Madem çekemiyorsunuz bari çamur atmayın,oturun bir köşede, yada bu hükümet zamanında aldığınız eviniz veya evleriniz ile sıfır arabanızda..
Şükür diyeceğiniz yerde bu isyan neden anlamak güç..

Sizi rahatsız eden kafatasçcı fikirleriniz mi ?
Din düşmanlığınız mı ?
Yoksa haşhaşi misiniz ?

idril42' Alıntı:

Sizi rahatsız eden kafatasçcı fikirleriniz mi ?
Din düşmanlığınız mı ?
Yoksa haşhaşi misiniz ?
beni rahatsız eden tüm fanatik akplilerin ak parti ile ilgili bir yanlış veya olumsuz bir durum söylendiğinde karşısındakine sizin yukarıda sorduğunuz 3 durumu belirtmeleri. faşist kimdir diye sorduğumda güzel cevaplar geliyor aklıma.

Bunlarda mı yalan :scared:

Ekli dosyalar

• Br2Q4r6IYAACVyZ.jpg
    Br2Q4r6IYAACVyZ.jpg
    76.7 KB · Görüntüleme: 513
AKADEMİA' Alıntı:
Bunlarda mı yalan :scared:
Hocam sen bunlar ile devam et ama en basit hafız yazıyor orada ama fatiha süresini kağıttan okuyusunu bir görün isterseniz nasıl hafizsa artık.
Sosyal medya esiri değil beyninizin esiri olun.

Fatih projesindeki tabletlerin yerli üretim olduğunu zanneden bir halk var :)

İsrailin lafla esip gürlemeyle, beddua ile durdurulduğunu sanan salak insanlarda var. Tayyip dün yine esip gürlemiş İsraile sallamış ama İsraille yapılan hiçbir anlaşma iptal edilmemiş yine :mrgreen: La bu millete herşey müstehak!

Hz. İbrahim’i atmak için büyük bir ateş yakılmış­tı. Bu esnada bir karınca su taşıyordu. Yolda giderken karışlaştığı karıncalar nereye gittiğini sorarlar. Karın­ca, “Hz. İbrahim’i atacakları ateşi söndürmek için su taşıyorum” diye cevap verir.Soruyu soran karıncalar gülerler; “Senin götürdü­ğün su, o kocaman ateşi söndürmeye yetmez ki derler.”“Olsun” der karınca, “ben de biliyorum yetmeye­ceğini; ama hiç olmazsa safım belli olsun...”

Karınca misali belki elimizden birşey gelmiyor ama biz safımızı belli ediyoruz

kakababa' Alıntı:
İsrailin lafla esip gürlemeyle, beddua ile durdurulduğunu sanan salak insanlarda var. Tayyip dün yine esip gürlemiş İsraile sallamış ama İsraille yapılan hiçbir anlaşma iptal edilmemiş yine :mrgreen: La bu millete herşey müstehak!
:alkis:
dediğiniz gibi;
diplomaside sözlerin, efelenmelerin, esip gürlemelerin geçerliliği yoktur. ne yazık ki sevgili halkımız bunu hala anlayamadı ve ne yazık ki anlayacak gibi de durmuyor!

Bakan Davutoglu "bizden habersiz Ortadoğu'da yaprak kimildamaz" demişti, buna inanan da var mesela

Bu aralar hükümetin İsrail ile tum iliskileri askıya aldigini zannedenler var...

Geri