Kurum Net Sunucu Bilgisayar

Kodla Büyü

serdem89

Aktif Üye
Arkadaşlar Kurumnet in kurulu olduğu sunucu bilgisayar zaman zaman donuyor. Okul müdürümüzde başka bilgisayar kullanalım diyor. Yeni bilgisayara sunucu kurduğum zaman il ilçe ayarları gelmiyor. Bir de eski evrakları almak için sanırım kurum net dosyalarını kopyalamak gerekiyormuş. Hata yapmak istemiyorum. Bilenler varsa yeni bilgisayara kurum neti nasıl yüklemeliyim. Eski evrakları nasıl geri almalıyım. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler..

Hocam ayarlarınız değişir. Yeniden kurulum yapmanız gerekecek ve tanımlamalar.
KurumNet yedek alıyor evrakları sakladığı c:nin içerisinde kuurm net klasörünü yeni bilgisayara kopyalarsanız evraklarınıza ulaşabilirsiniz. Yani İnşAllah :) Kolay Gelsin.

eski bilgisayardaki kurumnet klasörünü yeni bilgisayarda yine c sürücüsünün içine kopyala-yapıştır.sonra klasörün içinden sunucu.exe yi çalıştır o kadar

savas3457' Alıntı:
eski bilgisayardaki kurumnet klasörünü yeni bilgisayarda yine c sürücüsünün içine kopyala-yapıştır.sonra klasörün içinden sunucu.exe yi çalıştır o kadar

Evraklarda işle yarıyor fakat diğer ayarlarda denemedim.

O zaman şu şekilde yapıyorum. Önce kurum net sunucuyu yeni bilgisayara kuruyorum. Ardında program file kısmında eski bilgisayardan kopyala yapıştır yaptığımda işlem tamam gibi anladım. İnşaalah sorun olmaz :)

serdem89' Alıntı:
O zaman şu şekilde yapıyorum. Önce kurum net sunucuyu yeni bilgisayara kuruyorum. Ardında program file kısmında eski bilgisayardan kopyala yapıştır yaptığımda işlem tamam gibi anladım. İnşaalah sorun olmaz :)

ben öyle yaptım sorun çıkmadı

Geri