Kurtarma programı önerisi lütfen??

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Aile için çok önemli olan fotolar yanlışlıkla silindi . Geri kurtarabilmek için eski boyutlariyla onerebileceginiz yüzde yüz kurtarabilecegim bir program onerirmisiniz ? Fotoların boyutu epeyde var. Ne yapmalıyım ?:( moralim çok bozuk

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Aile için çok önemli olan fotolar yanlışlıkla silindi . Geri kurtarabilmek için eski boyutlariyla onerebileceginiz yüzde yüz kurtarabilecegim bir program onerirmisiniz ? Fotoların boyutu epeyde var. Ne yapmalıyım ?:( moralim çok bozuk
Hocam dosya silinen sürücüye hiç bir işlem yapma. Disk getor data recovery programı ile tarama yap.

Hocam zamanında kullanmıştım R-Studio, epeyce veri kurtarmıştım. Çok yavaş ilerler ama kurtarma oranı çok yüksektir.Umarım işinize yarar. Tuzlu, baharatlı, ilaçlı :) sürümlerini artık siz bulursunuz internetten.
Not: Hocam internette portable versiyonları var, onları kullanmayın.

Hocam zamanında kullanmıştım R-Studio, epeyce veri kurtarmıştım. Çok yavaş ilerler ama kurtarma oranı çok yüksektir.Umarım işinize yarar. Tuzlu, baharatlı, ilaçlı :) sürümlerini artık siz bulursunuz internetten.
Not: Hocam internette portable versiyonları var, onları kullanmayın.
teşekkürler sayın hocam

Hocam bu tür programlar kurtarma yaparken genellikle dosyaları bozuyor. Bulunduğunuz konuma göre iyi bir veri kurtarma merkezinde bu işi yaptırmanızı tavsiye ederim. Ankarada iseniz DataBase veri kurtarma merkezini öneririm.

hocam iyi bir sonuca ulaşırsanız, bilmek adına hangi programla iyi bir sonuç elde ettiğinizi buraya yazar mısınız.

bu üçünü de deneyebilirsiniz.

Geri