Kurstan hak kaybina ugrayan meslektaslar

Kodla Büyü

murat_erg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar hakkiniz icin herhangi bir girisimde bulundunuzmu mahkeme sendika vs bu durum basimiza henuz gelmedi ama gelirse direk gidecegim basvuranlar sonuclari yazarlarsa seviniriz bariz hak kaybi var hamza aydogdu beyin yaziyi okudugunu dahi dusunmuyorum bu gorusu yazan herkimse sacma dayanaklarla hazirlanmis gorus yazisidir

katılıyorum.sendikalarıyla görüşecekti veya yeğitekten görüş alck arkdşlr vardı ne oldu sonuç

Görüş yazısı bizim okula da gelmiş, müdürüm sağolsun böyle saçma yazı mı olur diyerekten birlikte inceleyip ilçeye cevap yazacaz. Bende görmedim henüz yazıyı. BTR olanlar kurs açmayacak mı? hafta içi mi açamayacak? Seneye bulurlar BTR öğretmenini...

erdcannet' Alıntı:
Görüş yazısı bizim okula da gelmiş, müdürüm sağolsun böyle saçma yazı mı olur diyerekten birlikte inceleyip ilçeye cevap yazacaz. Bende görmedim henüz yazıyı. BTR olanlar kurs açmayacak mı? hafta içi mi açamayacak? Seneye bulurlar BTR öğretmenini...

hocam ne görüşü alacaksınız bakan yazmış. adamlar o yazıyı kurs açtıysanız kapatın diye göndermiş. başka bir mana çıkmıyor o yazıdan. Yeni bir düzeltme yazısı olmadan kurs açılmasının mümkünü yok bana göre. Açık ve net yazmış para ödemem, her ne kadar senin görevlendirme yönetmeliğinde başka görev yapabilirsin dese de ben ödemem yapmam diyor ilçe nin haddine mi düşmüş bakanın yazdığı yazıyı yorumlamak..

Okula gelen yazıyı görmedim hocam henüz sadece ayak üstü konuştuk. BTR'den istifa etmek gibi bir durum olsa bu bir yol olabilir. Ancak bu saatten sonra koşa koşa kimse BTR olmaz herkes işine baksın teknik servis tutsunlar bi zahmet.

Ne bakani imzalamis mebde birisi yazmis yaziyi hamza aydogduda imzalamis yazidan haberi dahi oldugunu dusunmuyorum bir kisinin yazdigi sacma bir cevap yuzunden o kadar kisi madur kaliyor ya varya aslinda btr filan olmayin diyorlar inansamki topluca istifa edilecek ilk edenlerden olurum ama birlik yk her isi yap teknisyen gibi calis okuldaki tum eba sorumlusu sen ol herseyin teknoloji sorumlulugu sende olsun ustune bir okadarda angarya is kesinlikle gocunmuyorum yaptigim isten ama en azindan haksizca kararlar alinmasin yaziktir gunahtir binlerce kisi ekmek yiyor haksizcada degil teknoloji caginda acilmasi en gerekli kurslardan biridir bt dersi

arkadaşlar bütün illerde iptal mi edildi anlamadım birisi görüş yazısı yazmış bukadar karamsar olmayın ülkenin çoğu yerinde bu kurs açıldı devam ediyo
bakalım açık olan kurslara napacaklar
asıl merak ettiğim geçen dönem açılan ve ekdersini alan arkadaşlara nasıl bişey yapacaklar paraları geri mi isticekler
nese baştan aşağıya saçmalık bu saçmalıktan geri dönerler gibi geliyor bana
açtırmassalarda açmayız olur biter yeter gına getirdiler artık yeter

şuan açılmayan sivas ve aydın var okuduğum kadarı ile açılmayan başka il varmı veya açılan il

orlin' Alıntı:
şuan açılmayan sivas ve aydın var okuduğum kadarı ile açılmayan başka il varmı veya açılan il
aynen aydın ve sivas ta sıkıntı var hocam ben manisadayım açtık biz sıkıntı yok

Geri