KURS......

Kodla Büyü

garfield

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulda halk eğitime bağlı kurs açacam....ama hangi kursu açabilirim.nasıl açacam bilmiyorum.dilekçe mi yazıyoruz... ne yapıyoruz....bilenler yapanlar yardımcı olursa sevinirim..

1- eğer btrehberlik göreviniz varsa kabul edilmez
2- eğer ortaokula yani(5-8) açacaksanız yaş sınırlamasına dikkat 8. sınıftan kayıt alabilirsiniz

bt reberlik görevim var.öğrenciye değil halka açıyorum...öğleden sonra hafta içi açmayı düşünüyorum..neden açamıyacağım ki?halk eğitim müdür yardımcısıyla görüştüm.kaç saat derse giriyosun dedi.bende 30 dedim ozaman haftada 10 saatlık bir kurs açarız dedi..

hocam btrehberi olduğunuz için dersiniz bitiminde kurs açabilirsiniz.
ben öğlenden sonra kurs açtım. onaylandı haftaya başlayacağım

Hafta içi mesai saatlerinden sonra haftalık 10 saati aşmamak kaydı ile açabilirsiniz. Yada 10 saati aşsanız bile paranızı haftalık 10 saat üzerinden alabilirsiniz.

ben sadece halka yönelik açabileceğimizi biliyorum acaba öğrenciye yönelik açabilirmiyiz???

i.d.' Alıntı:
hocam btrehberi olduğunuz için dersiniz bitiminde kurs açabilirsiniz.
ben öğlenden sonra kurs açtım. onaylandı haftaya başlayacağım
hocam ben de bt rehber öğretmeni olarak görevlendirildim ve sabahçıyım,halka kurs açmayı düşünüyorum,sırasıyla neler yapmam gerekiyor bilgi verir misiniz,halk eğitime direkt mi başvurmalıyım yoksa okul kanadıyla dilekçe yoluyla mı

ilkokul öğrencisine açılmıyor 4-5-6-7-8-910-11-12. sınıf öğrencilerine açılabiliyor ama. böyle birşey duydum.. ne kadar doğru bilmiyorum.

satranç kursu açtım (okul kursu, meb) haftalık 6 saat, okuldan sonra...
bilgisisayar kursu (haftasonu, halkeğitim) haftalık 10 saat...

meb için vereceğiniz kursun sertifikası olmalı ve en az 10 öğrenci, hem için branşınız dahilde açabiliyorsunuz...

meb için kurs başvuruları bitmiş olmalı tüm yurtta, halkeğitim için ise başvurunuzu hem idaresine bildiriniz, kurs olduğu taktirde verebileceğinizi, onlar ihtiyaç halinde size döneceklerdir, zaman sorunu yok, heran kurs açma yetkisine sahipler...

Geri