KURS PROGRAMI HAZIRLAMA

Kodla Büyü

delpinto

Site Gezgini
KURS PROGRAMI HAZIRLAMA
kurs1.jpg

1. e-kurs modülünden öğrencileri excel'e atıp ordan da programa çekebiliyorsunuz.
2. Yeni öğrenci, ders ve öğretmen ekleyebilir,
3. Öğretmene derslik ekleyerek her öğretmene bir derslik verebilir,
4. Gün ve saat girişlerini yapıp kurs programını oluşturabilir,
5. Derse göre öğrenci listesi ile yoklama listesi alabilir,
6. Öğrencilerin aldığı dersleri ve derslerin gün-saatleri ile dersliklerini listeleyebilir,
7. Kurs açma ve görevlendirme onayını yazdırabilir,
8. Kurs ücret onayı raporunu alıp hızlıca kurs ücret onayınızı hazırlayabilirsiniz.

Program Zafer Onbaşı tarafından hazırlanmıştır. Program ücretsizdir.

Program Adresi
Kod:
http://www.kelebeksinavprogrami.com/?Syf=26&Syz=479428&/KURS-PROGRAMI-HAZIRLAMA

Arkadaşlar programı ben yazmadım. Program Zafer Onbaşı tarafından yazılmıştır. Ben sitesini takip ediyordum, programı görünce ihtiyaç olabileceğini düşünerek bilgi verdim :)

Hocam bende baktım. Fakat grup olayını bulamadım. Program muhtemelen yeni ilerleyen zamanlarda yeni özellikler eklenir diye düşünüyorum. Gruplara ayırma olayını ise,
Ders ve öğretmen girişinde ;
9.sınıf, Matematik, Murat Kalpak 1G
9.sınıf, Matametik, Murat Kalpak 2G
şeklinde öğretmen tanımlayıp, derse öğrenci seçiminden öğrencileri seçerek gruplara ayırabilirsiniz.

Haftalık ders saati seçilemiyor mu. Sanırım hep 2 saat olarak alınmış.Poğram hazırla kısmından tıklayıp ders atıyorum 2x2 yapayım diyorum onu yapmıyor. yani 4 saat olmuyor.

Hocam eline emeğine sağlık ama "run time error 430" hatası veriyor benim bilgisayarda. Dll leri yükledim, net frameworkü de yeniden bi yükledim ama aynı sorun devam ediyor maalesef.

Program güzel düşünülmüş. Gruplara bölmek isteyenler excel listesinde grupları oluşturursa sınıf ve ders oluştururken gruplama da yapmış olurlar. Benim gördüğüm eksiklik ise ders programı ile ilgili. Bir öğretmene sadece bir yerde ders seçebiliyorsunuz. 4 saatlik bir dersi ders programında göstermek mümkün olmadı. İkincisi devamsızlık çizelgeleri aylık veya haftalık düzenlenebilmeli diye düşünüyorum. Hocamıza çalışmalarında başarılar dilerim. Emeğine sağlık.

gayet güzel bir program olmuş yarın deneyeceğim bakalım yapacakmı 4 saatlik dersleride yerleştirebilirim diye düşünüyorum
yapandan Allah Razı Olsun Elleri dert görmesin harika olmuş :alkis:

ARkadaşlar bu programda çalışılan liste programını başka bilgisayar da çalıştırmak için ne yapılmalı nasıl alına bilir

aynenbadi' Alıntı:
bu hatayı alıyorum çözüm nedir aceba?

Excel listesinde dersin ismini Kur’an-ı Kerim değil de Kuranı Kerim şeklinde yazınca dersin ismini bu hata düzeliyor hocam. Kesme işaretini kabul etmiyor sanırım.

Geri