Kurs açınca önce maaş karşılığı mı dolar?

Kodla Büyü
alıcağım 3 kuruş zaten..o da onların olsun kursları kapatın dedim ben müdüre. uğraşamicam artık..

bu haberi memurlar.net de yayınlansa çok daha iyi olur oraya da bu haberi göndersek olmaz mi. ama daha açıklayıcı olarak yanı insan kaynaklarının bu yazısında ki bu madde yanlış yorumlanmıştır şundan dolayı diyerek. ayrıca çalışma saatlerinin okulda eğitim öğretim saatleri olduğu ders bitince görevinin biteceği gerekli yazılar ornek gosterilerek açıklamak iyi olur

@habibocak hocam hemler için yazilan bir yazidan bahsetmissiniz. Yazi paylasmaniz veya konu hakkinda bilgi paylasiminda bulunmaniz mümkün mü
Iyi çalışmalar.

Hemler için yazı geçen geldi bizede akşam açılan kurslar maaş karşılığına girer sadece hafta sonu kursları maaş karşılığına girmez diyordu. yanlış hatırlamıyorsam.

Hocam ben şuan 8 saat kurs açtım.
12 saat Bilişim dersim var eğer kursu haftaiçi verirsem size denilen gibi bunun 3 saati maaş karşılığı olacağı idi ama hafta sonunda bir sıkıntı yok derse bakılmaksızın 8 saatide alıyorum.

Halk Eğitim Mekezlerindeki kurslar da mi maaş karşılığına giriyormus. Daha neler. Tatilde neler olmus oyle.

Ne yani ben simdi ortaokuldayim lisede btr yapiyorum ve aksam 6 da hem de actigim kurs maas karsiligi mi olacak.

O yazinin linki var mi acaba mobilden giriyorum da goremedim. Kadrosu hem de olan personel icin gecerlidir muhtemelen o yazi.

Geri