kullanıcı hesapları

Kodla Büyü

YAŞAR

Site Gezgini
kullunıcı hesabı oluşturulamıyor ve değiştirilemiyor.öğrenci adında bir kullanıcı var.şifre falan yok ama yönetıcı olarak açamıyorum guvenli mod da açtım. kaspersky 6,0 kullanıyorum oda guncel

Güvenli modda administrator diye bi kullanıcı mutlaka olması gerek..Eğer bilg. exper ise şifre 7890...

Hocam en az bir tane yönetici hesabı olmak zorunda. Yönetici hesabı ile logon olursan sanırım yeni hesap oluşturabileceksin. Biraz daha açıklama Hesap açmak için hangi karşılama türünü kullanıyor bilgisayar?

hocam oturum açma ekranına gel
iki defa peşpeşe ctrl alt del yap
administrator yaz üste
altı boş bırak

ok de

tşekkür derim arkadaşlar. açıldı fakat eski bilgiler gitti yani sistem kendine kullanıcı oluşturmuş ve benim bilgilerime uluşılamıyor bunun için bişey yapılamaz galiba

bilgileriniz öğrenci hesabının içinde duruyor. "C:\Documents and Settings\öğrenci hesabı\Desktop\" yolunu izleyerek eski bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

hatta tüm bunlardan önce masaüstünde bulunan bilgisayarım ikonuna ters tıklayıp "yönet->yerel kullanıcılar ve gruplar->kullanıcılar" adımlarını izleyerek öğrenci hesabınında şifresini sıfırlayabilirsiniz.

panzehir' Alıntı:
bilgileriniz öğrenci hesabının içinde duruyor. "C:\Documents and Settings\öğrenci hesabı\Desktop" yolunu izleyerek eski bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

hatta tüm bunlardan önce masaüstünde bulunan bilgisayarım ikonuna ters tıklayıp "yönet->yerel kullanıcılar ve gruplar->kullanıcılar" adımlarını izleyerek öğrenci hesabınında şifresini sıfırlayabilirsiniz.

denemiştim bu yolu ama önceki desktop daki blgilerim gelmedi ... arattım klasörun adını bulamadı

Geri