Kulüp sosyal etkinlik girişi

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Kulübü olan öğretmenlerin kulüplerindeki öğrencilerin sosyal etkinlik girişini yapmaları gerekiyormuş.
60 civarı öğrenci var, tek tek mi yapılacak? Kulüp sosyal etkinlik girişi nasıl yapılıyor?
Konu ile ilgili ne yapılabilir, önemli günler ile ilgili pano hazırlanmıştı, öğrencilerin izlemesi için de videolar, bunlar yazılabilir mi?

Not menüsünün altında sosyal etkinlik giriş var ama nasıl giriş yapılacak, kulüp ismi çıkmıyor, ne yapmak gerek?

Not işlemleri-Karne Bilgileri öğretmen Görüşü-Kulüp öğrencilerini listele
ctrl+insert (kopyala)
shift+insert (yapıştır)

Etkinlik olarak ne yazdınız hocam? Her öğrenci için ayrı etkinlik mi yazdınız yoksa aynı mı?

Kulübü olan öğretmenlerin kulüplerindeki öğrencilerin sosyal etkinlik girişini yapmaları gerekiyormuş.
60 civarı öğrenci var, tek tek mi yapılacak? Kulüp sosyal etkinlik girişi nasıl yapılıyor?
Konu ile ilgili ne yapılabilir, önemli günler ile ilgili pano hazırlanmıştı, öğrencilerin izlemesi için de videolar, bunlar yazılabilir mi?
Kulüp öğrencilerini sene başında sınıf öğretmeni seçer kulüplere kaydeder. Etkinlik yapılınca kulüp öğretmeni
Sosyal etkinlik girişinden ilgili alanlarını doldurur.

Kulübü seçip listeleyin öğrencileri. Sonra yaptıkları işi seçin tek tıkla hepsini kaydedin bitti.

Kulüp öğrencilerinin sene başında sınıf öğretmeni seçer kulüplere kaydeder. Etkinlik yapılınca kulüp öğretmeni
Sosyal etkinlik girişinden ilgili alanlarını doldurur.

Kulübü seçip listeleyin öğrencilere. Sonra yaptıkları işi seçin tek tıkla hepsini kaydedin bitti.
Hocam çok teşekkürler, çok yararlı oldu paylaşımınız,
Pano hazırlanması, sınıflarda seminer verilmesi, öğrenciler arasında yarışma yapılması yazılabilir mi?
Nasıl bir etkinlik yazmak gerek?

Hocam çok teşekkürler, çok yararlı oldu paylaşımınız,
Pano hazırlanması, sınıflarda seminer verilmesi, öğrenciler arasında yarışma yapılması yazılabilir mi?
Nasıl bir etkinlik yazmak gerek?
1. Faaliyet olarak liselerde bilim uygulamaları projesi vardı. Öğrencilere destek vermiştim onu yazdım.

2. Faaliyet olarak Bu projede öğrenci ilde sunum yaptı afiş sunum hazırladık onu yazdım.

Arkadaşlar kitap topladı yazdı. Meşe palamudu toplayıp çimlendirdiler onu diktiler yazdılar.

Okulda yapılan sportif faaliyetleri yazdılar.

Sınıf semineri, yarışmalar olur. Geçen dönem son hafta etkinlikleri kapsamında kahoot yarışması yapmıştık. Onu yazmıştım.

1. Faaliyet olarak liselerde bilim uygulamaları projesi vardı. Öğrencilere destek vermiştim onu yazdım.

2. Faaliyet olarak Bu projede öğrenci ilde sunum yaptı afiş sunum hazırladık onu yazdım.

Arkadaşlar kitap topladı yazdı. Meşe palamudu toplayıp çimlendirdiler onu diktiler yazdılar.

Okulda yapılan sportif faaliyetleri yazdılar.

Sınıf semineri, yarışmalar olur. Geçen dönem son hafta etkinlikleri kapsamında kahoot yarışması yapmıştık. Onu yazmıştım.
Çok teşekkürler hocam, sağolun.

Geri