Kulüp Ek Dersi Hakkında Yapılacaklar

Kodla Büyü

kuyumcu

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba kulüp ek dersi konusu ile alakalı çoğu il tahakkuk ödemeyeceklerini son gelen yazıyı baz alacaklarına yönelik görüş belirttiler. Bu konu ile alakalı diğer öğretmenlerden hiçbir farkımız olmadığı hatta yeri geldiğinde okuldaki çoğu işi eğitim öğretimin daha sağlıklı olması açısından fazla fazla yapan bir branş olarak bilişim teknolojileri öğretmenleri ve BTR olarak ders dışı etkinlik olarak geçen ve diğer öğretmenlerin yararlanabildiği bir haktan bizim yararlanmamamız gibi bir seçeneğin olmadığını düşünmekteyim. Bu yüzden buradaki tüm arkadaşların sendikalarına kulüp ek dersi için YEĞİTEK'ten 2020 yılında olduğu gibi bir görüş yazısı almak konusunda bilgilendirme ve iş takibi yapılması hakkında bilgi vermesi gerektiğini düşünmekteyim. Kendi adıma konu ile alakalı böyle bir çalışmada bulunuyorum tüm arkadaşlarında bu hakkında bu çalışmayı yapması durumunda bu konunun en hızlı şekilde çözüleceğinin düşünüyorum. Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

ben de bitliste görev yapıyorum. Yazıyı soran arkadaş ek ders alı alamayacağı ile ilgili dilekçe yazmış. Bu dilekçeye istinaden bakanlıktan ilgili yazı gelmiş. Fakat hocamın dediği gibi 2020 yılında yegitek in çıkardığı yazıya göre de alabiliyoruz. Burda işte bir karışıklık var hocama katılıyorum öğretmen olduğumuz için kulüp de bizim hakkımız gerekli çalışmaları yapalım...

Bugün ben de görüş yazısı sunacaktim. Bana tebliğ edilmeden kestiler kulüp ücretini ve sanırım ilgili şube müdürü görüş yazısına gerek yok çok yazı açık şeklinde bir ifade beyan etmiş. Pazartesi kendisiyle yüzyüze görüştükten sonra sonuç alamazsam dilekçe ile başvuru yapacağım

Son düzenleme:
Bugün ben de görüş yazısı sunacaktim. Bana tebliğ edilmeden kestiler kulüp ücretini ve sanırım ilgili şube müdürü görüş yazısına gerek yok çok yazı açık şeklinde bir ifade beyan etmiş. Pazartesi kendisiyle yüzyüze görüştükten sonra sonuç alamazsam dilekçe ile başvuru yapacağım
Hocam, Yeğitekin yazısı açık değilmiymiş. Üç beş kuruş fazla ek ders alacaz, birilerinin zoruna gidiyor, utanmazlar.

madem ücret ödenmiyor o zaman kulübü başkasına versinler. öyle şey olmaz. angarya yasaktır

Geri