Kudüs Konulu Okulumuz Web Sayfası Açılış Slaytı

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    71.8 KB · Görüntüleme: 21
Forumda doğrudan konu, dosya veya video paylaşımı yapmak dışında harici siteye link vermek üyelerimiz tarafından hoş karşılanmıyor. bu nedenle kudüs konulu videoyu doğrudan video embed olarak ekledik. lütfen güzelim forum okulların backlink, clickbait, önde olma hit alma verme yarışına dönmesin.

kimsenin niyeti eminiz ki kötü değil ancak her üye kendi penceresinden bakıyor.

ayrıca özellikle rica ediyoruz: ideolojik, siyasi, dini mevzular üzerinden tartışmaya girmeyelim.

bu mesajın devamına lütfen yeni bir mesaj yazılmasın. Konu yeterince tartışıldı, okundu, izlendi vs.......

Kimse kudüs sadece müslümanlarındır demiyor 3 din içinde önemlidir diyor ama yapılacak olan bir işgaldir bir müslüman devleti haritadan silmek istemektir. Biz buna karşıyız sayın hocam senin için hiç birşey ifade etmiyor olabilir ama orası benim ve benim gibilerin ilk kıblesidir. Ve Allah katında tek Din İSLAMDIR...
Hocam senin için veya benim için bir şey farketmesi önemli değil, ben aynı zamanda tarihçiyim, şunu demek istiyorum, Kudüs meselesinde İsrail haksızdır evet, Ancak Müslümanlar olarak Kudüs İslamındır dersen ki intro onu anlatmış, senin de İsrailden farkın kalmaz, Oralar artık Türk toprağı değil. Kaç tane müslüman ülke bu olaya tepki koymuş? Olay siyasete dönmüş. Bize sıra gelince İsraile nasıl tepki verebiliriz? Ekonomiyle, bilimle, yüksek teknoloji üretmekle yapabiliriz. Tek din İslamdır evet ancak realite öyle demiyor 2 milyar Hristiyan var az sayıda ama kuvvetli bir Yahudi lobisi var, kişisel inanç ayrı bir şey, işin özeti Adamlar Kudüs benim dediler ve orayı işgal ettiler, sen ne yapabilirsin? Koca bir hiç.. Aynı Abdulhamid döneminde İngiltere'nin Mısır'ı işgal etmesi gibi. Abdulhamid bişey yapabildi mi? Hayır. Tunus gitti, Kıbrıs gitti, ama sadece kınadık çünkü güç yok güç... Bizde sadece gaz var. Sen en büyüksün, sen teksin falan. Umarım anlatabildim.

Hocam senin için veya benim için bir şey farketmesi önemli değil, ben aynı zamanda tarihçiyim, şunu demek istiyorum, Kudüs meselesinde İsrail haksızdır evet, Ancak Müslümanlar olarak Kudüs İslamındır dersen ki intro onu anlatmış, senin de İsrailden farkın kalmaz, Oralar artık Türk toprağı değil. Kaç tane müslüman ülke bu olaya tepki koymuş? Olay siyasete dönmüş. Bize sıra gelince İsraile nasıl tepki verebiliriz? Ekonomiyle, bilimle, yüksek teknoloji üretmekle yapabiliriz. Tek din İslamdır evet ancak realite öyle demiyor 2 milyar Hristiyan var az sayıda ama kuvvetli bir Yahudi lobisi var, kişisel inanç ayrı bir şey, işin özeti Adamlar Kudüs benim dediler ve orayı işgal ettiler, sen ne yapabilirsin? Koca bir hiç.. Aynı Abdulhamid döneminde İngiltere'nin Mısır'ı işgal etmesi gibi. Abdulhamid bişey yapabildi mi? Hayır. Tunus gitti, Kıbrıs gitti, ama sadece kınadık çünkü güç yok güç... Bizde sadece gaz var. Sen en büyüksün, sen teksin falan. Umarım anlatabildim.
Bak şu an çok güzel anlatmış oldun sloganik değil çözüm odaklı konuşmuşsun suçlayıcı değil (laikliği sindirememiş demiştin) düzgün konuşmuşsun bende slogan atıp kudusü kurtaralım demiyorum ama bilelim farkında olalım diyorum bak bugün bae Dışişleri Bakanı Fahrettin paşa için ne dedi tarihçiymişsin bilirsin Fahrettin paşayı okulda bunla alakalı farkındalık yaratınca laiklik diye sloganlaşma bunu diyorum.Bilim de ileri gidelim zira İslam açısından da bu bir ibadettir.

Geri