Kredi kart ücreti yine istediler :S

Kodla Büyü

otherm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Ziraat Bankası Maximum kredi kartım var, bu ay yine kartıma Kart Aidatı olarak 25 TL istemişler. Hani kaldırmışlardı bu kart aidatı olayını, ödememe olasılığımız veya ödedikten sonra iade alma olanağımız var mı ? Yakın zamanda başına gelen oldu mu ? Aydınlatırsanız sevinirim ...

hocam onlar ister arayın iptal ettireceğinizi söyleyen geri verirler parayı.

ziraat maksimum bende de vardı geçen haftaya kadar.geçen hafta ekstreyi kontrol ediyordum internetten aha oda ne.15 tl almışlar ilk sene.Hemen telefona yapıştım.İlk sene almayacaktınız hani dedim.İlk sene kavramı çok farklı heralde ya da ben yanlış yorumlluyorum.Geçen sene martta aldığım kart için ilk senenin kart aidatı geçen seneymiş.Başlarım böyle işe dedim ne pahasına olursa olsun bu kartımı iptal ettirmek istiyorum dedim.Kuzu oldu ama yine de kapattırdım.Maaşımızı aldığım halkbanka ertesi gün başvuru yaptım..rahatım şimdi..

arkadaşlar genellikle maaş alınan bankaların kredi kartlarında bu türlü sorunlar olmuyor(anlaşmaya bağlı olarak). geçen gün bende ekstramı (iş bankası) incelerken kesildiğini gördüm telefon açtım otomatik ödeme olduğunda kesmiyecektiniz dedim dakikasında param hesabıma geçti. sonra dedim en çok vurgunu vuran banka ama yinede işlerini tam olarak yapıyorlar . denizbanktan aldığım kredi kartını üç ay önce kapattırmama rağmen borç geldi araki ulaşabilesin müşteri hizmetlerine. anlayacağınız bankadan bankaya çok değişiyor. ama Allah hiç birini muhtaç etmesin

Kredi kartı aidatının kesilmemesi için sizin dilekçe vermeniz gerekir hocam.

sözleşmeye madde ekleyebilirdiniz.şimdi 444 lü numarayı arayın ve itiraz edin.olmazse kapattırın.

Hocam parayı ödeyin. Sonra iadeli taahütlü bir dilekçeyle bankaya başvurup paranızı geri isteyin. Olumsuz yanıt alırsanız tüketici hakları sitelerinde hazır dilekçe ve dilekçenize ekleyeceğiniz emsal kararlar var. Bunları bulunduğunuz ilçedeki Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne verin. Bakın bakalım o zaman kimin borusu ötüyor.

hocam herkesden kesiyor uyanık bankalar yarısından fazlası geri iade isteyemiyor veya vakti olmuyor tüketici mahkemesi için ve çoğu bankaya kalıyor. muhtemelen geri iade vermezler tüketiciye bi dilekce sonunda döner geri ama alırsınız geri

kapattırmak için aradım garanti bankasını. 50 tl bonus verelim kapattırmayın dedi kabul etmedim ve kapattırdım.

Geri