Kredi kartı uzmanlarına bir sorum var...

Kodla Büyü

ctrl+alt+delete

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kredi kartımda chip para var ve 2 3 gün sonra kullanım süresi doluyor kullanmasam yanacak ama alacak birşey yok şu anda.boşa harcamakta istemiyorum.sorum şu ben gidip bu parayla birşey alsam ve sonra iade etsem kredi kartıma geri yüklenecek para chip para mı olur yoksa normal para mı?

puanlarini hizlial.com a akatarabilirsin.

sepetine bir urun at. alcakmisin gibi devam et odeme kisminda puanlarimi kullan de ve daha sonra almaktan vazgec. puanlarin hizli al hesabina aktarilmis olacak.

zaman kisitlamasi yok hizlialda. istedigin zaman istedigin miktarini istedigin urunde kullanabilirsin.

otomobiliniz varsa benzin-gaz-pg alın. ama almadan önce puan kullanabilirmiyim diye sormayı unutmayın. ..

radicalbrain arkadaşın söyledigi yöntemi kullanmak daha akıllıca olur.

Giyim magazalarinda degerlendirebilirsin.ornegin lcw magazasindan cip paran kadar urun al rasgele alabilirsin.her otuz gunde bir degisim yaparak sureyi uzatabilirsin .hangimiz lcw den urun almiyoruz kendine almasan bi arkdasin cocugu oluyo ona hediye aliyosun.tabi bunu koctaş gibi firmalarda da uygulabilirsin.ya da araban yoksa bile bi 10 20 lt benzin al bidona doldurt ilerde kullanirsin araban varsa ya da alacaksan :) hemde yatirim yapmis olursun surekli zamlaniyo.
faydasi olur insallah

Ilk defa duydum Lcw kart diye bisey mi varmiş? Ne ise yariyor indirim yapiyormu. Fis saklamama icin mi yoksa

bayram tatili için memlekete geldim araba çalıştığım yerde.ilerde lazım olacağı için şimdi bitirmek istemedim.farklı öneriler gelmiş ama sorduğum iade yöntemi hakkında bir bilgi yok.bu konuda birşey diyecek varmı

lcw nın hediye kartı var. ona istediğiniz kadar para yükleyebilirsiniz. hediye kartı diye geçiyor ona para yükleyip hediye verebilirsiniz diye çıkarttılar. siz ona yükleyin para cebinizde dursun

radicalbrain' Alıntı:

sepetine bir urun at. alcakmisin gibi devam et odeme kisminda puanlarimi kullan de ve daha sonra almaktan vazgec. puanlarin hizli al hesabina aktarilmis olacak.

zaman kisitlamasi yok hizlialda. istedigin zaman istedigin miktarini istedigin urunde kullanabilirsin.
:+1: iimiş

ctrl+alt+delete' Alıntı:
bayram tatili için memlekete geldim araba çalıştığım yerde.ilerde lazım olacağı için şimdi bitirmek istemedim.farklı öneriler gelmiş ama sorduğum iade yöntemi hakkında bir bilgi yok.bu konuda birşey diyecek varmı
iade hediye çeki olur 8)
frmaya göre değişr o durumlar

ctrl+alt+delete' Alıntı:
.
hocam arkadaşların da dediği gibi TEMEL İHTİYAÇLARINI alabilirsin. en basiti bayramda giderken götürmek için marketten 2 kutu çikolata al.

radicalbrain' Alıntı:

:+1:

Geri