Kraft Otomatik Salıncak - Satılık

Kodla Büyü

yusufpb

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar siteye uygunmudur, bilemiyorum ama dedim ihtiyaç sahibi olur diye böyle bir ilan hazırladım.. :)
Kraft Otomatik Salıncak

Ürün yeni ayarında olup hala 1 yıl garantisi duruyor. Ne kadar kullanıldı derseniz, 4 kalem pil ile çalışıyor bende 2 takım 4 tane pil harcadım, o kadar süre kullandım. Kızım alışamadığı için kullanma fırsatımız pek olmadı. Herhangi bir eksik malzemesi, kırık falan yoktur, kullanan kişi sıfır ürün almış gibi kullanabilir, garanti kağıdı ve fatura gönderilecektir. Şimdiden hayırlı olsun.

Özellikleri

Markası: Kraft
Ürünün Adı: Kraft Otomatik Salıncak
Üretim Yeri: PRC

Kalite Belgeleri: CE

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0 Ay - 1 yaş

Özellikleri:
Yenidoğanlar için evde ve dışarıda kullanıma uygun renkli oyuncaklı bir salıncaktır.
3 farklı hızda sallanma hareketine sahiptir.
Pedlerle desteklenmiş hava geçiren kumaştan yükseltici yastığı vardır;bebek büyüdükçe alanı genişletmek için yükseltici yastık çıkarılabilir.

Taşıma Kapasitesi: 9 kg

Temizleme Şartları:
Kılıfı ve yükseltici yastığı çıkarılıp,yıkanma talimatlarına uygun olarak elde yıkanabilir.

Garanti Süresi: 2Yıl
Fiyat: 100 tl
Kargo Alıcı Öder

Kraft-Otomatik-Salincak__75383692_0.jpg

aslında arkadaşın kızı büyümüştür, ve artık sığmıyordur ve bu yüzden satıyordur. Bizim insanlar her şeyi para ile özdeşleştirdikleri için yusuf bey lütfen bir ihtiyacı olana hediye edin bir kaç ay kullansın, 100 lira ile zengin olmazsınız. Benim oğlumunda var hala kullanıyor 1 yaşına geldiğinde bir arkadaşa veya akraba veririm oda kullanır. Eminim verceğim kişide başkasına verir, işlevi dolduğunda. Bu böteciler bu para gözlükleri yüzünden bu halde zaten. Ben da dahil

teklifim hala geçerli oğlan bekliyoruz ama pembe salıncakta sallanamaz diyede bir şey yokki :p

geçen hafta ana kucağı aldım kraft tan. Almasaydım düşünürdüm ama renk de bizi bozar...:))

istasyon' Alıntı:
aslında arkadaşın kızı büyümüştür, ve artık sığmıyordur ve bu yüzden satıyordur. Bizim insanlar her şeyi para ile özdeşleştirdikleri için yusuf bey lütfen bir ihtiyacı olana hediye edin bir kaç ay kullansın, 100 lira ile zengin olmazsınız. Benim oğlumunda var hala kullanıyor 1 yaşına geldiğinde bir arkadaşa veya akraba veririm oda kullanır. Eminim verceğim kişide başkasına verir, işlevi dolduğunda. Bu böteciler bu para gözlükleri yüzünden bu halde zaten. Ben da dahil

Tabi öylede düşünülebilir hocam,
Ama bu salıncak değilde telefon, bilgisayar parçası olsa onuda mı hediye edebiliriz ya da böteci değilde sınıfcı ve ya fenci yapsa onlar paragözcü olmazmı?
Neyse karışık işler bunlar :D
İşin aslı ben bunu gittigidiyordan aldım, geçenlerde gittigidiyorda gezinirken hanım gördü, madem oradan alışveriş yapıyorsun bu salıncağıda ilan ver alan olursa sat dedi, o yüzden satıyorum ihtiyaç fazlası :)

eğer salıncağı satmadıysanız size nasıl ulaşabileceğimi yazarmısınız.almayı düşünüyorum.

Geri