KPSS Sorularının Çalındığı İddiası

Kodla Büyü
OSYM açıklama yapmış, bize olan güveni sarsmaya çalışıyolar falan fıstık :D Bu ülkede güvenden bahsedecek en son kurum sensin be. Senin nasıl sefil bi kurum olduğunu biz biliyoruz. 300e yakın adam full çekti eğitim bilimlerinden yarım porsiyon birini çıkarıp da suçlu budur diyemedin. Eziksin OSYM ezik. Başkanında en ufak personeline kadar bitik bi kurumsun sen!!!

Birde nasıl bir savunma bu görüntü bizimkinden farklı, yazı tipi farklı vs... Verseler aynısını mı veriyorlar acaba? 2010 kpss sorularında durum neydi? polis koleji sorularının durumunu merak ettim birde...

Aynı mantıkla sorular odatv vb sitede yayımlansa ne olurdu? benim düşüncem, savcılık olaya el koyar, tüm bilgisayarlar incelenirdi ama şablonun farklı olması noktasına kadar aynı olan sorularının ösym tarafından sızdırılmadığının delili kabul edildi...

Aferin güzel hukuk devletimize....

OSYM öyle ciddiyetsiz durumda ki. Sınavdan önce, 3 gün boyunca önemli bir konu için kendilerine ulaşmaya çalıştık ama telefonu hep meşgule alıyorlardı.

açıklamayı okumadım ama tatmin oldum. kopya olmamıştır :idea:

s_kajmeran' Alıntı:
http://forum.memurlar.net/konu/1565777/

Kopya yokmuş hadi dağılın... İnanırsınız yawf neye inanmadınız ki buna da inanmayasınız... Ben "Bilgisayarımıza sızmışlar ve yüklemişler" denmesini bekliyordum, böylesi daha hoş olmuş... Zeki adamlar vesselam, minare ve kılıf olayı vardı biryerlerde bir daha okuyayım...

AKP dönemi rezalet takvimi:
1-2010 KPSS soruları cemaate bağlı bir dershanenin mail adresinden çıktı
2- Polis koleji soruları FEM dershanesi tarafından daha önce çözdürüldüğü ortaya çıktı, sorular ilgili dershanede bulundu
3- OSS sorularında şifre tespit edildi
4- Doktorlar için bir sınav vardı (tam hatırlayamadım) 100 sorudan 50den fazlası önceki yıllarda sorulan soruların aynısı olarak çıktı
5- 2012 KPSS soruları ilgili siteden büyük emek harcanarak yayımlandı...

Bu emeğin önünde saygıyla eğilmekten başka bir çözüm bulamıyorum, sanırımsınavlardan insanları bıktırıp kaldıracaklar, böylece adil insanlardan (!) oluşan jüriler bizi seçecek.... Varolun...
padişahım çok yaşa ya bari yüzüne bulaştırmasalar hani bişey olacağından değil bari duymayınca içimiz rahat oluyor arkadaş göz görede olmazki

son yıllarda yapılan sınavların hiç birinde daha sıkıntısız geçtiğini duymadık nedense!!!
bunca insanın hakkın ve emeğini yiyenler nasıl hesabını verecekler acaba

söylenecek çok şey, edilecek çok küfür var ama ya sabır diyerek Allah'a havale ediyorum kopya çekenleri ve müsade edenleri

El-Aziz' Alıntı:
ya cemaat mensubu falan olduğum yok ama cemaatle ne ilgisi var bunun? cemaati çekemeyenler, onların yaptığı güzel şeyleri hazmedemeyenler (türkçe olimpiyatları vs...), hükümeti karalamak isteyenler, cemaate ve hükümete saldırıyor. elinizi vicdanınıza koyun. iftira atmayın millete.

bu sadece bir karalama kampanyası. bence soruların çalındığı falan yok!
özel yetkili mahkemeler bu kopya iddialarınada el atsa ya gercekten hakimlerden olusuyorsa yok biz pensilvanyadan emir aliriz diyorlarsa ayri bu cemaat ulkenin dibini oyuyor halkimiz artik bu cemaat yuzunden muslumansa yapar demeye basladi bu gercekten cok vahim bir durum

o değilde bu sene branşlar için 16 ayrı sınav hazırlanacak. yine birileri doldurur cebini. bakalım hangi sınav soruları sınavdan daha önce bazı gruplara arz edilecek. :D

ayrıca önümüzdeki yılda her zaman ki gibi doğu ve güneydoğu illerinden kpss de üstün başarı bekliyorum. :)

Geri