KPSS sınav gözetmenlik başvuruları başladı

Kodla Büyü
daha once hic muracaat etmedim.dolayisiyla kullaniciadim tanimli degil,sifremde yok.Ne yapmaliyim?

pasific' Alıntı:
daha once hic muracaat etmedim.dolayisiyla kullaniciadim tanimli degil,sifremde yok.Ne yapmaliyim?
Hocam eğer lise de görevli ve okulunuzda da ygs_lys başvurularının alındığı bir merkez ise okulunuz idaresi ile bu işi halledebilirsiniz, yok okulunuz başvuru merkezi değil veya ortaokulda görevli iseniz, bulunduğunuz yerleşim yerinde başvuru merkezi olan bir lise gider sisteme kaydınızı yaptırırsınız(başvuru yapılırken fotoğrafınızın çekileceğini ve IBAN numaranızında lazım olacağını lütfen unutmayın)

okula gidilir ÖSYM programı idareci bilgisayarda yüklü mü bakılır.
yüklü değilse yüklenir forumda vardı bununla ilgili bir konu
bilgisayara bağlı bir webcam varsa uygulama açıldıktan sonra görevli ekle den sizin bilgiler girilir fotoğrafınız çekilir çıktı alınır zaten çıktı sayfanızda şifreniz yazdırılacaktır. sonra gis.osym.gov.tr adresine girerek görevlendirmelerim kısmında ilgili sınav seçilir seçenekler takip edilerek email adresinize postanın gelmesi beklenir nasipte varsa görev çıkar itina ile görev yerine gidilir kısa zaman içinde para alınır :) kolay gelsin

arkadaşın mesajda belirttiği gibi aktif bir banka hesabı İBAN numarası önemli fotoğraf eklesem olur mu demeyin eklenmez uygulamanın içinde çekiliyor değiştirmek için de yine aynı yol izleniyor

caylakcekirge' Alıntı:
pasific' Alıntı:
Hocam eğer lise de görevli ve okulunuzda da ygs_lys başvurularının alındığı bir merkez ise okulunuz idaresi ile bu işi halledebilirsiniz, yok okulunuz başvuru merkezi değil veya ortaokulda görevli iseniz, bulunduğunuz yerleşim yerinde başvuru merkezi olan bir lise gider sisteme kaydınızı yaptırırsınız(başvuru yapılırken fotoğrafınızın çekileceğini ve IBAN numaranızında lazım olacağını lütfen unutmayın)

Ortaokulda görevli olduğumdan küçük olan beldemde ki liseye gittim gis üyeliği için geldim dedim.adamin yüzü hemen düştü biz yapmiyoruz dedi,ÖSYM il merkez yoneticiligine gidip yapin dedi.bende ilimizde bulunan üniversitenin ÖSYM yöneticiliğine gittim onlarda lise yapacak dedi.oyuncak gibi oynadılar resmen bizle

Benim ne yapmam gerek bununla ilgili bir kural var mi .bir daha gittiğimde sağlam gideyim

teşekkürler.
telefonumun hatırlatmasına bikaç ay evvel 1 eylül diye tahminen eklemiştim.
hemen başvurayım.

realforever' Alıntı:
caylakcekirge' Alıntı:
pasific' Alıntı:

Ortaokulda görevli olduğumdan küçük olan beldemde ki liseye gittim gis üyeliği için geldim dedim.adamin yüzü hemen düştü biz yapmiyoruz dedi,ÖSYM il merkez yoneticiligine gidip yapin dedi.bende ilimizde bulunan üniversitenin ÖSYM yöneticiliğine gittim onlarda lise yapacak dedi.oyuncak gibi oynadılar resmen bizle

Benim ne yapmam gerek bununla ilgili bir kural var mi .bir daha gittiğimde sağlam gideyim
La havle
Ulan ne uyuzlar var yaw.
Bi foto çekecek sisteme kayıt ekleyecek.
Lisedekinin suçu kaydı onun yapması gerek.
Böylesileri ibreti alem için soyulmuş söğüt dalıyla tımar eetmek gerek.

İlk defa bu kadar çok okul gördüm hatta kenarda kalan benim okul bile sınav merkezi tercihlerinde yer aldıysa görev çıkma ihtimali en yüksek sınav diyebilirim.

Belki yeri değil ama Arkadaşlar online bir sınav sistemi hazırladım amacım verdiğim saatte ve verdiğim sürede kullanıcıların sınav olması ve sonucunda sıralamalarını ve puanlarını onlara göstermek bu amaçla yaptığım siteyi yorumlarmısını.
www.onlinesinavol.com

Geri