Kpss sınav görevinde süre sorunu var

Kodla Büyü

Karayeller

Aktif Üye
6 Eylül de yapılacak Kpss sınavı için 2 görev çıktı. Sorun şu ki sabah 8.15 de sınav yerinde olunacak, sınav saat 10 .15 de başlayacak ve saat 12.25 de bitecek. Öğleden sonra eğitim bilimleri sınavı 14.45 de başlayacağı için 2 saat önce görev yerinde olunacaksa,saat 12.45 oluyor. Arada kalan 20 dakikalık süre çok az değil mi diye düşünüyorum. Bu nedenle sabah ki sınavı onaylayıp öğleni onaylamadım. İki görevi olan arkadaşlar ne düşünüyor acaba?

Aynı binada ama sabah 8.15 den akşam 16.25 e kadar çok uzun bir süre. Yemek su gibi en temel ihtiyaçlar bile nasıl karşılanacak.

Bir kez görev almıştım hocam o şekilde öğleyin kantin vs nasıl bir sıra olmuştu hepimiz aç kalmıştık görevliler olarak . Çok zor oluyor

6 Eylül de yapılacak Kpss sınavı için 2 görev çıktı. Sorun şu ki sabah 8.15 de sınav yerinde olunacak, sınav saat 10 .15 de başlayacak ve saat 12.25 de bitecek. Öğleden sonra eğitim bilimleri sınavı 14.45 de başlayacağı için 2 saat önce görev yerinde olunacaksa,saat 12.45 oluyor. Arada kalan 20 dakikalık süre çok az değil mi diye düşünüyorum. Bu nedenle sabah ki sınavı onaylayıp öğleni onaylamadım. İki görevi olan arkadaşlar ne düşünüyor acaba?

Bu yılki üniversite sınavında da aynı sorun vardı. Ösym sorumlusu 30 dk geç gelebilirsiniz demişti. Süreye çok dikkat etmedi yani ikinci oturumda.

• Beğen
Tepkiler: vgm
Görevlerin tümüne başvuru yaptığım halde 1 tane dahi çıkmadı ve uzun süredir görev almıyorum nedeni ne olabilir acaba pandemi sürecinde çıkan görevi iade etmiştim ondan mı acaba diye düşünüyorum öğrenebilir miyim?

Geri