kpss sınavı hakkınd yardım???

Kodla Büyü

Ahber

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kpss sınavına başvuru yapmak istiyorum fakat aklımı kurcalayan mesele şu illa 2 oturum girmemiz mi gerekiyor benim aklımda mat türkçe tarih falan çözüp iyi bir puan alırsam başka bir kurumda memurluğa başvuru yapmak fakat bu iş nasıl oluyor istifa etmeden hani iyi bir puan gelirse başvuru yapabilir miyiz bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Aynı durumdayım hocam ben de düşünüyorum. Ben sadece cumartesi sabah oturumuna katılacağım. Ardından da yabancı dil testini alacağım. Yabancı dil birçok puan türünde %10 kadar etkiliyor. İstifa etmeden de başvurulabilir sanırım. Ayrıca kurumlar arası atamalar da oluyor ama o konuda bilgim yok.

ExE' Alıntı:
Aynı durumdayım hocam ben de düşünüyorum. Ben sadece cumartesi sabah oturumuna katılacağım. Ardından da yabancı dil testini alacağım. Yabancı dil birçok puan türünde %10 kadar etkiliyor. İstifa etmeden de başvurulabilir sanırım. Ayrıca kurumlar arası atamalar da oluyor ama o konuda bilgim yok.

hocam ingilizcem fazla yok ben sadece sabahki oturuma girmek istiyorum ama oluyo mu olmuyo mu onu bilmiyorum.

Geri