KPDS: bademci interaktif videoları

Kodla Büyü

sumeyra21

Aktif Üye
merhabalar arkadaşlar,
bademci.com daki video kütüphanesindeki videoları inceledim gerçekten çok faydalı, elinde bademci interaktif videolarının tamamı (sitede olmayan) olan arkadaş var mı, benimle paylaşırsa sevinirim

aahh ingilizce ahh... yüksek lisansa başlarken ingilizce problem. yüksek lisans bitti şimdi de doktora için çıktı karşımıza ingilizce
bir an önce kurtulmak gerek çalışıp kazanarak başka çare yok ya ingilizce ya ingilizce
bademci de Ayşe poluman çook güzel anlatmış tüm videoları bulabilseydik iyi olurdu

KPDS A seviyesine sahibim.
Böyle videolarla cdlerle birşeyler öğrenilmez.

Tavsiyem:
Altyapı sorununuz varsa. Ahmet Akın'ın kitabını edinip öncelikle çözün.
iyi bir sözlük edinin. Red house, Oxford, Golden, Fono... tarzı (Bilgisayar için olanı da olur.)
Günlük ingilizce gazeteler okumak. Hurriyet daily news veya todays zaman. (online versiyonları da var)
ingilizce altyazılı film dizi izlemek.

6 ayda çözersiniz.

reyhan hocam genel olarak söyledğinize katılıyorum, ingilzce cd den öğrenilmez
fakat bademci.com sayfasındaki videoları veya ithiyaç akademinin kpds uzaktan eğitim videolarında kpds soruları çözülmüş nasıl çözüldüklerine dair bi bakış açısı vermiş ben kpds sınavına yönelik bu çözümlerin faydalı olduğunu düşünüyorum
ahmet akının sınav tekniklerikitabını almıştım daha önce tavsiye ettiğiniz kitap bu mudur yoksa ahmet akının ingilizce ders notları şeklinde bir kitabı daha var yoksa o mu , günlük ingilizce gazete okumak tavsiyenize uyacağım umarım tavsiyeler için tşkler

sumeyra21' Alıntı:
reyhan hocam genel olarak söyledğinize katılıyorum, ingilzce cd den öğrenilmez
fakat bademci.com sayfasındaki videoları veya ithiyaç akademinin kpds uzaktan eğitim videolarında kpds soruları çözülmüş nasıl çözüldüklerine dair bi bakış açısı vermiş ben kpds sınavına yönelik bu çözümlerin faydalı olduğunu düşünüyorum
ahmet akının sınav tekniklerikitabını almıştım daha önce tavsiye ettiğiniz kitap bu mudur yoksa ahmet akının ingilizce ders notları şeklinde bir kitabı daha var yoksa o mu , günlük ingilizce gazete okumak tavsiyenize uyacağım umarım tavsiyeler için tşkler

ahmet hocanın ders notlaru hocam. temelden alıyor dilbilgisini.

Ben ingilizceyi Far cry, call of duty, medal of honor gibi oyunlardan öğrendim bir de.
:+1:

Hocam başka başlıkta paylaştım da, burda da paylaşayım. KPDS için işinize yarar belki kelime ezberleme için.

http://www.yesilevlerbilisim.com/index.php/odev

Program KPDS de çıkan kelimeleri barındırıyor (650 kelime) . Ezberleme için ayrıca zaman harcamıyorsunuz , programı çalıştırıp öyle bırakın , üç beş dakikada bir sağ alt tarafta baloncuk olarak Kelime ve Anlamı çıkıyor... Ben de kelime ezberlemeye çalışıyordum ihtiyaç dolayısıyla yaptım programı.
Birkaç ay ayrıca kelime ezberlemeye uğraşmadan (zaten akşama kadar bilgisayar başında zaman geçiriyorum) bu kelimeleri ezberlerim diye düşünüyorum...

sümeyra hocam kusura bakmayın yazdıktan sonra epeyce siteye giremedim memleketteyim malum videolar evdeki pc de epeyce gecikmeli olacak belki de sitedeki videolardır biz de birinden almıştık

ogretmen_pc' Alıntı:
sümeyra hocam kusura bakmayın yazdıktan sonra epeyce siteye giremedim memleketteyim malum videolar evdeki pc de epeyce gecikmeli olacak belki de sitedeki videolardır biz de birinden almıştık

bekliyoruz hocam..

arkadaşlar elimdeki dökümanları gmailden göndermeye kalktım ama çok vaktimi alacak başka türlü nasıl gönderebilirim bi de bunları payllaşınca durduk yere başımı ağrıtmam demi :)

ogretmen_pc' Alıntı:
arkadaşlar elimdeki dökümanları gmailden göndermeye kalktım ama çok vaktimi alacak başka türlü nasıl gönderebilirim bi de bunları payllaşınca durduk yere başımı ağrıtmam demi :)
hotfile'e yüklerseniz herkes oradan rahat rahat çeker.. bekliyoruz hocam.. oraya atamazsanız DVD'ye çekip yollayayın bana, masrafınızı ödeyeyim.. sitede de paylaşırım..

Geri