KPDS 2012 Sonbahar Açıklanmış

Kodla Büyü

omd

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Puanları görelim arkadaşlar :) Ben pek çalışamadım bu sefer C düzeyinde kaldık.

76,25 C seviyesi. Sizde durum nasıl?

Yarın dil tazminatı için dilekçe vericem kuruma. Elinde örneği filan olan var mı arkadaşlar?

hocam iki satır bişey hemen yazarsın.
KPDS sınav sonucum ektedir. Dil tazminatımın maaşıma eklenmesi hususunda;

:)
bu kadar yazsan yeter

Yeter normalde de burda idarecilere ve memurlara laf anlatmaktansa en ince yönetmeliği vs de yazarak dilekçe vermek daha etkili oluyor :D Ancak öyle düzgün iş yapabiliyorlar :D

omd' Alıntı:
Puanları görelim arkadaşlar :) Ben pek çalışamadım bu sefer C düzeyinde kaldık.

76,25 C seviyesi. Sizde durum nasıl?
valla hocam tebrikler bende girmek istiyorum ama tama olarak nasıl hazırlanacağımı bişmiyorum birisi diyor kelime ezberle bir diğeri hayır gramerden başla napcağımı şaşırdım.siz nasıl hazırlandınız ne yaptınız

karinca_52' Alıntı:
bu kadar parayı ne yapacaksın omd :D
Repo ve gecelik fazi düşünüyorum ama yatırım tekliflerine de açığım. :D

@dijitalyerli @sevdiceğim bu sınava özel bir çalışma yapamadım. Hatta hiç çalışmadım desem daha doğru olur :D Nasıl puan aldımın en mantıklı cevabı yılların birikimi :) Yoğun tempo çalışırsanız 3-4 aylık çalışmayla bundan çok daha fazla puan alabilirsiniz tabii.

ben nereden başlayacağıma karar veremedim. 2.dönem bu kadar vaktim olmayacak ama bu dönem de geçti gitti işte.

tebrikler arkadaşlar. birde bu puanları alanlar tecrübelerini yazsalar nasıl çalıştılar temelleri nedir benim gibi ingilizce temeli olmayanlara bir yol gösterlerse hocalarımız

dijitalyerli' Alıntı:
ben nereden başlayacağıma karar veremedim. 2.dönem bu kadar vaktim olmayacak ama bu dönem de geçti gitti işte.
hocam ben de nerden başlayacağımı bilemiyorum. zaman yavaş yavaş bitiyor 2 yldır erteliyorum ama artık sabredip çalışıp mayıstaki sınava kendimi yetiştirmem gerekiyor diye düşünüyorum, tek soru ama nasıl. fikir alışverişnd bulunalım da bari bişiler yapmış olalım

Ben daha önce 1 kere girdim 37 aldım bir dahada töbe. Yüksek puan alan arkadaşları gerçekten çok tebrik ediyorum.

ben de yıllar önce 57 almıştı ama şimdi girsem daha berbat alırım
Off çalışacak o kadar çok şey var ki
zaman yok ama :(

sevdiceğim' Alıntı:
computing' Alıntı:
kpds de çalışacak birşey yok bol bol oku gir.
hocam okumak iyi de gene de bazı gramer kurallarını bilmeden olmuyor ne istediğini de anlayamıyosun
hocam hiç gramer bilmiyorsan tabi olmaz ben sandım ki biliyorsunda nasıl çalışayım diyorsun. Gramer bilmeyen KPDS den önce onu halletmeli tabiki.

Geri