Konya'da Bilişim Öğretmeni olan arkadaşlar

Kodla Büyü

Bahadır1980

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hepinize kolay gelsin arkadaşlar. Bu hafta için Konya'da ilçe ilçe ayırıp "İl İzleme Çalışmaları" diye bir yazıyla okullardaki Müdür, varsa BTR yoksa Bilişim Teknolojileri Öğretmeni o da yoksa bilgisayardan anlayan idareciler için ilde bir toplantı yazısı gelmişti. Bizim ilçe yarın toplanacak. Bu toplantıya giden Bilişimci arkadaşlar konu olarak nelerden bahsedildiğini yazabilirler mi? Benim içimden angarya bir iş verecekler gibi geliyor :) Cevaplarınızı bekliyorum...

Hocam eğer aynı toplantıdan bahsediyorsak içeriği şu ; Konya genelinde 5. sınıflar ve 9.sınıflar için ortak sınav yapılacakmış belirli derslerden. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni çağırmalarının amacı formların taratılarak sisteme yüklenmesi. Fakat sistem şuan tam hazır değilmiş cd'ye yazdırlması:D.

Evet hocam o toplantı, tam da tahmin ettiğim gibiymiş, aklıma gelmişti sınavsa sonuçta bir tarama işi çıkar diye :( Tam angarya olmuş :( Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için :)

Hocam bizde pilot uygulaması yapıldı. Pilot uygulamada sınav soruları cevap kağıtları okulda basıldı. Cevap kağıtları taratılıp pilot uygulamaya gelen görevliye usb bellekte teslim edildi.

Vallaha angarya olunca Bilişimciyi çağırırlar, işin ucunda para olunca hiç adımız geçmez. Mademki 100 saatlik kursla BTR olunabiliyorsa herhangi bir branş çağırılıp bu işler yaptırılabilir dimi . Yoksa ben mi çok büyütüyorum :(

Hocam optik formları 300dpı ×300dpı çözünürlükte jpeg formatinda taratıp adı kurum kodu olan bir klasörün içine atıp CD ye yazdıracağız. FBtr'lik kısmı bu hocam.

Geri