KONYA isteyecek arkadaşlar

Kodla Büyü
bende konyanın ilçesinden konya merkeze gelmek istiyorum.puanım 23, böte :lol: :lol:

90 tef (arkadaşlar atamadan sonra tekrar burada herkes atama sonucunu ve istediği okulların puanları gözüküyor, onları yayımlayalım lütfen)

72 ile merkeze istiycem ama zor gibi çıkması.. geçen yıl konya merkeze kaç puanla gidildi okullara bilen arkadaşlar paylaşabilirmi??

teacher42' Alıntı:
bende bote lıyım puan 74.karakuş hemşo ben abdullah.seydişehire gitmiyonmu

toprağım nasipse merkez istiyorum

seni de bekliyorum konyada görüşürüz inşallah

geçensene taşkent gibi yerlerde köyler en düşük 53 puandı bu sene için ben 100 ve üstü yeterli olur diye düşünüyorum. ama nasip bu, bellide olmaz..

gladyatör' Alıntı:
hacar' Alıntı:
gladyatör hocam boşverin neyapacaksınız konya yı, şimdi tayin mayin ev taşıma falan boşverin sizi düşündüğüm için söylüyorum.. :roll:

:D
doğru diyorsunuz hocam. eşim izmir diyor, olmazsa konya diyor.bende konyayı tercih ediyorum.memleket konya olunca.
hayırlısı olur inşallah hocam.

tabi işin içinde memleket varsa bişey diyemeyiz. gelgörki gelinimizin memleketi de pek bi güzel. geçen ay izmirli bi arkadaşım (eşi adanalı) yerleşecekleri yere karar veremedikleri için ayrıldılar hemde birbirlerini severken kuru bir inat uğruna.

bir orta yol bulmak lazım. hakkınızda hayırlısı olsun. benim eşim de ben de konyalıyız. başka çaremiz yok ya konya ya da konya.

not: gelinler azıcık anlayışlı olun bakiiim...

99 puanım var. Konya yunakta 15 eylül 2010 itibariyle aynı kurumda 1,5 yıl çalışmışlığım olacak. yeni yönetmelikten dolayı zorun çalışma yükümlüsü değilim(9 ayım kalmıştı zaten 5 yılın dolmasına). 2 yıl çalışmaya takılmaszsam,yönetmelik değişecek olursa konya merkezi isteyeceğim.

RoboTek' Alıntı:
konyayı iyi bilenler 170 puanla sınıf öğretmeni tayin çıkar mı tercihim köy

ancak özür gurubu atmalarıyla Konyaya gidebilirsin heralde. onun dışında uzak ilçelere bile gitmen çok zor.

daha klavuz yayınlanmadan Konyalılar doldurmuş konuyu. ben de merkezi istemeyi düşünüyordum ama sizin puanları gördükten sonra başka alternatifler düşünmeye başladım, merkeze yakın ilçeler falan olabilir mesela.

hacar' Alıntı:
gladyatör' Alıntı:
hacar' Alıntı:
gladyatör hocam boşverin neyapacaksınız konya yı, şimdi tayin mayin ev taşıma falan boşverin sizi düşündüğüm için söylüyorum.. :roll:

:D
doğru diyorsunuz hocam. eşim izmir diyor, olmazsa konya diyor.bende konyayı tercih ediyorum.memleket konya olunca.
hayırlısı olur inşallah hocam.

tabi işin içinde memleket varsa bişey diyemeyiz. gelgörki gelinimizin memleketi de pek bi güzel. geçen ay izmirli bi arkadaşım (eşi adanalı) yerleşecekleri yere karar veremedikleri için ayrıldılar hemde birbirlerini severken kuru bir inat uğruna.

bir orta yol bulmak lazım. hakkınızda hayırlısı olsun. benim eşim de ben de konyalıyız. başka çaremiz yok ya konya ya da konya.

not: gelinler azıcık anlayışlı olun bakiiim...

hocam eşimde konyalı :D . kurtuluşunuz yok :) şaka bi yana daha tayin istememiz kesin değil. bir de 3 yıl şartı varsa bulunduğum yerde 15 eylüle göre 2.yılımı dolduruyorum.

hacar' Alıntı:
ben tef mezunuyum, şu anda 84 puanım var. merkezde her yari yazmayı düşünüyorum, bazı ilçeleri de sonuna eklerim belki, örneğin cihanbeyli, karapınar ...
85 puanım var.. tercihlerini ele geçirirsem hepsini ben de yazacam..

bugün itibariyle 86 puanım var dostum sen git mutu karamanı yaz ne işin var konya da arkadaşım Allah Allah... :verymad:

ya burada yazan puanlara inanmayın.. ilk bakışta herşey belli oluyor.. eski mesajları biraz inceleyince biri yazmışki yok 80-90 puan yazmış 1-2 ay öncede 40 puan yazmış.. :puhaha:

hemen yukarıdaki

hacar ve acaracar inceleyelim..

bikere isimleri aynı.. tek harfi farklı ikincisi üye kayıt tarihlerine bakın 19 eylül 2007 aynı gün.. saat olarakta arada 7 saatlik fark var.. ama biri 79 biri 86 puandaymışş.. heee.. bende inandım.. tabi inanan olur, olmaz değil..

mazlumbiri' Alıntı:
ya burada yazan puanlara inanmayın.. ilk bakışta herşey belli oluyor.. eski mesajları biraz inceleyince biri yazmışki yok 80-90 puan yazmış 1-2 ay öncede 40 puan yazmış.. :puhaha:

hemen yukarıdaki

bikere isimleri aynı.. tek harfi farklı ikincisi üye kayıt tarihlerine bakın 19 eylül 2007 aynı gün.. saat olarakta arada 7 saatlik fark var.. ama biri 79 biri 86 puandaymışş.. heee.. bende inandım.. tabi inanan olur, olmaz değil..
sanmam öle olacağıını
hacar ı şahsen tanıyorum.. puanının da 85 olduğunu biliyorum...
ve böyle birşey yapacağına da hiç ihtimal vermiyorum...
puanları hacar a 76 acaracar a 85 yazsa belkiii

mutlucan' Alıntı:
mazlumbiri' Alıntı:

hemen yukarıdaki

sanmam öle olacağıını

sen sanma.. benim arkadaşım 3 ay önce konyaya tayin aldı burada kimler neler yazmıştı hiçbiri neredeyse doğru çıkmadı..

mazlumbiri' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:
mazlumbiri' Alıntı:

hemen yukarıdaki

sanmam öle olacağıını

sen sanma.. benim arkadaşım 3 ay önce konyaya tayin aldı burada kimler neler yazmıştı hiçbiri neredeyse doğru çıkmadı..
tamam, ben sanmam :D

mazlumbiri' Alıntı:

hemen yukarıdaki

bana bak hoca seni bulursam fena olur acaracar herkimse ben tanımıyorum.
puanı 26 olan bir dağ köyünde 3,5 yıldır çalışıyorum şu anda puanım 86 alnımın teriyle kazandım. sen önce şu adını bi değiştir sana pek uymuyo. :x

Konyalı hemserilerim allahın izni ile isteyen bütün arkadaşların inşallah tainleri çıkar puanım 67 bakalım köy kent demenden her yeri yazacam bakalım .

arkadaşlar 24 okul açılacak muhtemelen 6 tane meslek lisesi olsa geriye 18 okul kalır.. bunlardan birere ikişer ilçelere olsa merkeze 6-7 okul açılır.. her büyük ilçeyeden 1 veya maksimum 3 okul açılır.. ya sonuç olarak ben yıllardır doğuda çekiyorum.. bakanlık şuan konyadaki 300 kadar bilişimciyi mecburi hizmet affı kapsamına sokup orada bırakıyor.. hiç utanmadanda 24 okul açıyor.. ya bu forumdan kaç defa uzaklaştırıldım kötü şeyler yazdım diye.. demiyorum ama diyeceğim herşeyi hak ediyorlar bence.. böyle vicdansızlı olmaz.. hani bir sürü okul açılacaktı.. nasıl bir motivasyonla derse gireceğiz biz.. orada merkezde belkide şubatta atanan 3 puanlı bir öğretmen bile vardır.. ya bu olay tamamen rezillik değilmi.. ben bunu bir türlü kabullenemiyorum.. ya anam babam yaşlı kardeşlerim vb bana memlekette ihtiyaçları var.. beni yıllarca doğuda tuttular burada müthiş zor şartlarda kendi haklarımızdan bile olduk.. her türlü hastalığa kapıldık.. canımızı zor kurtardığımız günler bile oldu.. ben kesinlikle anlamıyorum.. şimdi geçen ay atanan bir öğretmen konyanın merkezinde nargile kafeye gidecek alış veriş merkezine gidecek profösörlere gerekirse muayene olacak hastanede.. ama biz..

çok çok üzgünüm..

129 - tef - gladyatör - merkez (3 yıl şartına takıldı)
125 - böte - ofkar - merkez
105 - ? - yeşil_turuncu - merkez
103 - böte - forevertogether - merkez
99 - ? - engingms - (yıl şartına takıldı)
90 - ? - cubido - merkez akşehir
90 - elekt - tayinci - merkez
86 hacar
85 mutlucan
85 eses -ereğli akşehir
80 agazi
79 acaracar
74 teacher42 böte
72 plans
70 selegna tef merkez
67 ilsis
65 deephunter tef merkez
51 doğukan böte merkez
50 bibiku böte
42 mnv
34 jumanci tef il içi
23 zilal böte il içi

sizde puan yazacaksanız yukarıdaki listeyi kopyalayıp yapıştırın uygun yere kendi puanınızı ve bilgilerinizi yazın..

tayinci' Alıntı:
86 hacar
85 mutlucan
85 eses -ereğli akşehir
80 agazi
79 acaracar
74 teacher42 böte
72 plans
70 selegna tef merkez
67 ilsis
65 deephunter tef merkez
51 doğukan böte merkez
50 bibiku böte
42 mnv
34 jumanci tef il içi
23 zilal böte il içi

sizde puan yazacaksanız yukarıdaki listeyi kopyalayıp yapıştırın uygun yere kendi puanınızı ve bilgilerinizi yazın..

hocam benim puan 85 değil.. 85 yazarak hacar a küçük bir şaka yapmıştım.. şu an itibariyle 76 puanım.. ama puan hesaplamasındaki bir yanlık düzeltilirse 81 olacak inşallah..

86 hacar
85 mutlucan
85 eses -ereğli akşehir
80 agazi
79 acaracar
74 teacher42 böte
72 plans
70 selegna tef merkez
67 ilsis
65 deephunter tef merkez
51 doğukan böte merkez
50 bibiku böte
42 mnv
40 mus82
34 jumanci tef il içi
23 zilal böte il içi

86 hacar
85 mutlucan
85 eses -ereğli akşehir
80 agazi
79 acaracar
74 teacher42 böte
72 plans
70 selegna tef merkez
67 ilsis
65 deephunter tef merkez