Konya btr görevlendirmesi çok önemli

Kodla Büyü
Arkadaşlar kendi okulundan farklı okullara görevlendirilenler yarın görevlendirildiğiniz okula gidicekmisiniz yoksa yine yazıyımı beklemek lazım?

Meramda ilçe formatörüyle görüştüm.Listenin valilikte onayda olduğunu , onaydan çıkınca okullara mail atacaklarını söyledi.

sabah bana ayın 11 den sonra başlayacakmışsınız dedi idare. ilçe öyle söylemiş.dün başlamış ...

Arkadaşlar, yazıyı yazan İl MEM deki birimle görüştüm, yazı valilikte. Vali Yard. imzalamış valinin imzalaması bekleniyor.
Bugün yarın gelir. Görevinize başlayabilirsiniz, 11 Şubat 2013 başlama tarihiyle gönderildiğini söylediler.

aradaugrarim' Alıntı:
Arkadaşlar, yazıyı yazan İl MEM deki birimle görüştüm, yazı valilikte. Vali Yard. imzalamış valinin imzalaması bekleniyor.
Bugün yarın gelir. Görevinize başlayabilirsiniz, 11 Şubat 2013 başlama tarihiyle gönderildiğini söylediler.

keşke önceden haberim olsaydı o tarihte başlayacağından

Eee ben 2 gündür evdeyim gitmedim görevlendirildiğim okula. Niye baştan söylemiyorlar 11'inde başlayacak diye? Ya nasıl iş yapıyor bunlar yaaa... Ben be olacam şimdi mazeretsiz gitmemişmi olucam direk ekdersi mi kesecekler?

ben de pazartesi gitmemiştim. idare ilçeyi aramış.11 itibariyle başladı. onaylanmadı ama yazı o tarih olarak hazırlanmış...

benim müdürm de hala onay gelmeden başlama diyor. bende ne yapacağımı şaşırdm valla. bencede 11 inde başlar ama...

arkadaşlar ben bu yıl bebkten dlayı maaş karşılığı çalışıyorum ama bu btr çalışma saati nasıl yani anlamadım bizim ikili öğretim 06:30-11:05 akşam da 17:30 e bu durumda nasıl oluyo

kumsal540' Alıntı:
arkadaşlar ben bu yıl bebkten dlayı maaş karşılığı çalışıyorum ama bu btr çalışma saati nasıl yani anlamadım bizim ikili öğretim 06:30-11:05 akşam da 17:30 e bu durumda nasıl oluyo

sizin derse girdiğiniz saatler sabah saatleriyse btr görevinizi sabahçı yani 06.30-11.05 arasında yaparsınız. Değilse öğleci olarak yaparsınız. yani yarım gün. okulunuz ikili öğrt. olduğu için şanslısınız.

Arkadaşlar Selçuklu da yazı geldi diyosunuz ama ben daha yazı falan görmedim. bugün cuma ve haftaya başlayıp başlamıcammı onu bile söyleyen yok. acaba bizim idarede mi sıkıntı var?

arkadaşlar selçuklu'da okul e-posta adreslerine yazı gönderdiler idareniz size bildirmeyi unutmuş olabilir

kadronuzun olduğu okula değilde görevlendirildiğiniz okulların e-postalarına geldi.

tabletleri dağıtırken yazı geldi hemen imzalayın dediler. ama görev bitiş tarihine bakmayı unutmuşum...ne zaman son

Geri