Konseri Projeksiyona Yansıtma?

Kodla Büyü

sivayseri

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilçemizde YİBO yararına Konser verilecek, kapalı bir konferans salonunda . Sahne alçak olduğu için arka tarfta yer alanlar muhtemelen sahneyi net göremeyecekler. Bizlerde sahneyi bir perdeye projeksyonla yansıtmak istiyoruz. Bunun iin ne gerekli nasıl yapabiliriz. Yardım edebilirmisiniz

sahneyi net ve karsidan gören ön tarafa webcamli bir laptop(ya da laptopa güzel bir kamera baglayip ) koyup sahneyi cekeceksiniz. projeksiyon baglantisini yaptin mi tamamdir yansitilan perdeyi de sahnenin yanina carpraz koydun mu tamamdir

hocam laptop kullanmadan normal kemarayı projeksiyona bağlanabilir miyiz? O özellikte kemera ya da projeksiyon var mıdır acaba

bağlarsın hocam. renkli girişler onun için zaten. Hatta fotoğraf makinesi bile olabilir.

arkadşlar konser geldi çattı kameradan (harici) görüntüyü direkt projeksiyona aktarmamız lazım bana yardımcı olablecek var mı arkdaşar bi ara yazmıştım ama sanırım pek görünmesi mesaj? renkli kablolardan alabileceğim söylenmişti bu konu hakkında bilgisi olan var mı

Hocam projeksiyon cihazının arkasında sarı kırmızı beyaz 3 tane giriş var kamera kablosunu oraya bağlayacaksın. kırmızı ve beyaz ses için sarı ise görüntü için kullanacaksın. kameryıda güüzel bir şekilde sahneyi görecek şekilde ayarlarsan konumlandırmayı iyi yap .iyi seyirler iyi eğlenceler olsun sonrasında da :)

hocam projeksiyonun üzerinde video girişleri varsa ki çoğunda vardır. Kamerayı direkt olarak bağlayacaksın projeksiyona, kablonun da kamera ile gelmiş olması lazım.

Metehan' Alıntı:
Hocam projeksiyon cihazının arkasında sarı kırmızı beyaz 3 tane giriş var kamera kablosunu oraya bağlayacaksın. kırmızı ve beyaz ses için sarı ise görüntü için kullanacaksın. kameryıda güüzel bir şekilde sahneyi görecek şekilde ayarlarsan konumlandırmayı iyi yap .iyi seyirler iyi eğlenceler olsun sonrasında da :)
Metehan hocam peki biz bu kameranın bu kablosunu nasıl uzatacaz 20mt kadar uzağa çakacaz projeksiyonu kamera girişi vga giriş mi oluyor

Geri