Kombi Su Damlatma Sorunu

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar demirdöküm neva kombim var. Bugün baktım su basıncı 0.3 e düşmüş altta bir tahliye borusu var kombinin burdan su damlattığı için basınç düşüyor

Musluğu açıp yeniden 1.5 felan yapıyorum ama yine 2-3 saate damlattığı için basınç düşüyor

kombi servisine gitmeden yapılabilecek bir şey var mı

belki başına gelen vardır

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Kombi eşanjör sorunu.Sizin yapabileceğiniz bir durum değil.şansın varsa sadece hava basılarak çözülebilir.delindiyse 300-400 tl gibi bir masraf çıkarabilir.

Aslında kombi bakımlarını yıllık yaptırmak önemli. İyi bir markanın ortlama bir ürününü alınca genelde bakım maliyetlerini hesaplayıp amann bozulursa yenisini alacak kadar maliyet çıkıyor diyoruz ve boş veriyoruz ama sonuç parasal değil sıkıntılar olunca bence bakım maliyetleri çok önemsiz kalır.
Hele evde yaşlı ya da çocuk falan varsa.
Sizin sorun @reveneyes arkadaşın da dediği gibi eşanjör olarak görünüyor ama yine de iyi bir servise göstermekte fayda var

Hocam bende aynı sorun oldu 3-4 güne su basıncı düşüyordu... borulara baktım kaçağı önce bulamadım.. petekte kaçak var diye düşündüm.. servis geldi baktı kombide sorun yok.. detaylı baktıktan sonra kombinin altındaki sıcak su borusunun duvar tarafından kaçak olduğunu buldum.. sucu geldi değiştirdi sorun çözüldü..

Kombi eşanjör sorunu.Sizin yapabileceğiniz bir durum değil.şansın varsa sadece hava basılarak çözülebilir.delindiyse 300-400 tl gibi bir masraf çıkarabilir.

daha önce de başıma gelmişti 3-4 yıl önce
eşanjör yine değişmişti

bu eşanjör denen illet bu kadar pahalı mı?

internette 120 TL ye var

bir de bu hava basma olayı nasıl yapılıyor bilgi verir misin hocam

Hocam hangi ildesiniz bilmem.
Armut. Coma ilan verin sorunu belirtin en ucız teklif oradan gelir
3 sene önce servis geldi 3 yollu vana bozuk dedi 500 lira istedi..
Armuttan sorunu yazdım..
Bi kaç kişi teklif 60 liraya diyafram değiştirttim hala kullanıyorum

Hocam hangi ildesiniz bilmem.
Armut. Coma ilan verin sorunu belirtin en ucız teklif oradan gelir
3 sene önce servis geldi 3 yollu vana bozuk dedi 500 lira istedi..
Armuttan sorunu yazdım..
Bi kaç kişi teklif 60 liraya diyafram değiştirttim hala kullanıyorum

ben de ilan verdim oraya hocam
bakalım ne olacak

Geri