Koltuk Sevdası

Kodla Büyü

faktan84

Aktif Üye
Okulumuzda Alan şefliği kadrosu geçtiğimiz yıl Alan şefinin Müdür Yardımcısı olması sebebiyle boş bulunmakta bende okulda tek öğretmenim ve atölye şefiyim. Alan şefi olmak istediğimi belirttim. Çünkü okulumuz yeni taşındı bir dünya iş bulunmakta başka kadrolu öğretmen bulunmamakta.

Alan şefliğini alan Müdür Yardımcısı ben istifa edersem. Alan şefi olacağım diyor. Ne yardan ne serden...
Bana da sen niye istiyorsun gerek yok muamelesinde bulunuyorlar.
Siz olsanız ne yaparsınız ?

Norm açıksa belki başka planları vardır hocam. Yoksa yönetmelik açık eğer olmak istiyorsanız verin dilekçeyi okul müdürüne, yönetmelik bu konuda çok net.

Okulumuzda Alan şefliği kadrosu geçtiğimiz yıl Alan şefinin Müdür Yardımcısı olması sebebiyle boş bulunmakta bende okulda tek öğretmenim ve atölye şefiyim. Alan şefi olmak istediğimi belirttim. Çünkü okulumuz yeni taşındı bir dünya iş bulunmakta başka kadrolu öğretmen bulunmamakta.

Alan şefliğini alan Müdür Yardımcısı ben istifa edersem. Alan şefi olacağım diyor. Ne yardan ne serden...
Hocam anladığım kadarıyla alan şefiniz görevlendirme müdür yardımcısı oldu. Yönetmelik gereği 6 aylık görevlendirmede şeflik görevi zaten düşüyor.
Ortaöğretim kurumları yönetmeliği madde 84/c

Anladığım kadarıyla müdür yardımcısı canı sıkılır da istifa ederse şeflik kadrosu boş kalsın öğretmen olarak değil alan şefi olarak devam edeyim sen başvurma diyor. Hocam arkadaşların dediği gibi siz gerekli evrakları doldurup başvurun reddebilirse reddeder müdür. Edemezse ki edemeyecektir o durumda siz alan şefi olursunuz.

Oldu canım başka bir isteğin var mı deseydiniz.. Sinir oluyorum bu tiplere.. Yarından tezi yok hocam ver dilekçeni.. Madem çok hevesli istifa etsin müdür yardımcılığından..Yani zümremiz birbirine böyle yaparsa elin adamı bize neler yapar neler..

Geri