Kol Dayama Tavsiye

Kodla Büyü

biltek99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aracıma ön koltuk için kol dayama(kolçak) almak/yaptırmak istiyorum. Ancak montaj için vida kullanılmasını istemiyorum. Bildiğiniz her araca uyumlu vidasız kol dayama var mıdır?Tecrübeli veya bilgili arkadaşlardan yardım?

bulundugunuz yerde koltuk tamircileri varsa onlar ölçüyü alıp yapıyolar vida yok, iki koltuk arasına sıkıştırıyorlar...

biltek99' Alıntı:
Aracıma ön koltuk için kol dayama(kolçak) almak/yaptırmak istiyorum. Ancak montaj için vida kullanılmasını istemiyorum. Bildiğiniz her araca uyumlu vidasız kol dayama var mıdır?Tecrübeli veya bilgili arkadaşlardan yardım?

hocam ben peugeot 206 aracıma çok güzel bi kolçak almıştım internetten. fakat biraz geniş geldi benim aracıma,iki koltuk arasına sığmadı. sizin araç 206 dan daha büyük bi araçsa gönderebilirim size. İlgilenirseniz özelden msg atabilirsiniz...

Hocam bende arabama (Albea) kolçak taktırmak için uzunca bir süre araştırmıştım. Malesef bizim arabalarda konsol vitesle beraber sona erdiğinden internette satılan ve aksesuarcılarda bulunan hazır kolçaklar olmuyor.

Sanayideki döşemeciler 100-140 tl arası istiyorlar. Onlarda koltuğun sırt kısmının döşemesini sökerek demire kaynak yapıyorlar. Çok güzel yapanlarını gördüm ama fiyat pahalı olunca vazgeçtim. Tabi birde orjinal gözükebilmesi için aynı kumaştan bulmak gerek.

Eğer aracınızın ön kolsolu arkaya kadar uzanıyorsa bir aksesuarcıdan 30-40 tl arası fiyatla alıp montajını yaptırmanız daha mantıklı. Vidalama konusuna gelince aynı renkte bir kol dayama alırsanız orjinal gibi duruyor. Bir kaç tanıdık yaptırmış gayet güzel olmuş.

Geri