Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Kol Dayama Tavsiye

Konu, 'Otomobil Kulübü' kısmında biltek99 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. biltek99

biltek99 Seçkin Üye Seçkin Üye

Aracıma ön koltuk için kol dayama(kolçak) almak/yaptırmak istiyorum. Ancak montaj için vida kullanılmasını istemiyorum. Bildiğiniz her araca uyumlu vidasız kol dayama var mıdır?Tecrübeli veya bilgili arkadaşlardan yardım?

2. karemn

karemn Seçkin Üye Seçkin Üye

bulundugunuz yerde koltuk tamircileri varsa onlar ölçüyü alıp yapıyolar vida yok, iki koltuk arasına sıkıştırıyorlar...

3. seyhanak

seyhanak Aktif Üye

hocam ben peugeot 206 aracıma çok güzel bi kolçak almıştım internetten. fakat biraz geniş geldi benim aracıma,iki koltuk arasına sığmadı. sizin araç 206 dan daha büyük bi araçsa gönderebilirim size. İlgilenirseniz özelden msg atabilirsiniz...

4. tarik8411

tarik8411 Aktif Üye

Hocam bende arabama (Albea) kolçak taktırmak için uzunca bir süre araştırmıştım. Malesef bizim arabalarda konsol vitesle beraber sona erdiğinden internette satılan ve aksesuarcılarda bulunan hazır kolçaklar olmuyor.

Sanayideki döşemeciler 100-140 tl arası istiyorlar. Onlarda koltuğun sırt kısmının döşemesini sökerek demire kaynak yapıyorlar. Çok güzel yapanlarını gördüm ama fiyat pahalı olunca vazgeçtim. Tabi birde orjinal gözükebilmesi için aynı kumaştan bulmak gerek.

Eğer aracınızın ön kolsolu arkaya kadar uzanıyorsa bir aksesuarcıdan 30-40 tl arası fiyatla alıp montajını yaptırmanız daha mantıklı. Vidalama konusuna gelince aynı renkte bir kol dayama alırsanız orjinal gibi duruyor. Bir kaç tanıdık yaptırmış gayet güzel olmuş.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal