Kokpit sorunu!!! PYBS Yardım

Kodla Büyü

osghe23

Aktif Üye
Arkadaşlar, arızalı tabletlerin girişlerini yapmam gerekiyor fakat PYBS sistemine giremiyorum. Girebilen var mı? Hep sisteme girerken sorun yaşıyorum, çözüm bulan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim. Herkese kolay gelsin

bende de hep "kayıt silinmiş" gibi bir hata veriyordu.

belirli aralıklarla deneyin hocam , açılıyor bazen.

Re: Ynt: Kokpit sorunu!!! PYBS Yardım

oguz-han' Alıntı:
kisnorbo' Alıntı:
sorun yaşadığınız sayfa hangisi? Okudum onayladım kısmı mı?
Aynen

fare ile son madde olan 4. maddenin sonuna tıklayın (gönderilecektir. sonuna). Klavyeden TAB tuşuna basın. Seçimi aktif yapmak için BOŞLUK tuşuna basın. Gerisini biliyorsunuz zaten:) Kolay gelsin...

Hocam onayladım dedikten sonra sayfa canı isterse açılıyor istemezse bekle allah bekle :-1:
Açıldıktan sonra tc giriyorum sorunları girip onayla diyorum, sayfa bir türlü onaylamıyor. Devamlı yineliyor gibi gözüküyor fakat tık yok :( illallah ettim bu sistemi yapanlara selam olsun burdan(!) eziyet resmen :verymad:

güncelleme varmış sistem çalışmıyor arada. Bugün toplantıda öyle söylediler.

Acaba bu siteyi kodlayan acemiliğini burada mi geçiriyor.Ariza kaydi yapmak tam bir iskenceydi zaten daha önce de.Cani isterse kaydediyor istemezse uğraş uğraşabilirsen .
Kargocu olduk zaten . PaketIe, kolile, bantla uğraş dur. Birde sistem Çalışsa. Off bu iş çok gerdi beni ya ! !!

Tabletin biri 1 aydır ortada yok aradım karsa gitmiş. Sağ olsunlar canı sıkılan tabletleri gezdirip getiriyorlar.

Benim okulun durumuna benzeri yoktur sanırım içinizde :D OKul geçen sene isim ve kurum kodu değiştirdi. Öğrenci tabletleri bir okul kodunda. Öğretmen tabletleri diğer okul kodunda. Durum düzelsin diye mdm ile görüştük. Halledeceklerini söylediler. Şimdi öğretmenlerin olduğu kodda yedek öğretmen tabletlerinden bir tanesi yaklaşık 20 tane kopyası var gibi duruyor :D Tablet mitoz bölünmeye uğramış gibi :D

omd' Alıntı:
Benim okulun durumuna benzeri yoktur sanırım içinizde :D OKul geçen sene isim ve kurum kodu değiştirdi. Öğrenci tabletleri bir okul kodunda. Öğretmen tabletleri diğer okul kodunda. Durum düzelsin diye mdm ile görüştük. Halledeceklerini söylediler. Şimdi öğretmenlerin olduğu kodda yedek öğretmen tabletlerinden bir tanesi yaklaşık 20 tane kopyası var gibi duruyor :D Tablet mitoz bölünmeye uğramış gibi :D
Beterin beteri varmış.

tabletler sırf sorun getirdi bana zaten başka bişi değil :D

Farklı bilgisayar ve tarayıcılarda farklı görüntü oluyor.
Kaydete basınca en baştaki bilgilendirme ekranına dönüyor. 4-5 kez denemeyle anca oluyor.
11-12-13 kasımda ayrı ayrı girişler yaptım. Biraz zor oluyor ama oluyor.

Haftada 10-15 tablet gönderiyorum servise, artık kargocularla kanka olduk :-1:
Şarj yeri problemi sizlerde de var mı arkadaşlar, gönderdiğim tabletlerin çoğunda aynı problem var
Ve garantisi sanırım 4 yıl iyi mi :( daha çok çekeriz biz :cry:

Tabletlerin %99 da şarz soketi sorunu var. Zamanla arızalar artarak devam edecektir.

0800 211 28 44 nolu destek hattını aradım. Sistemde iyileştirme yapıyorlarmış.(?) il, ilçe, okul, öğrenci, tablet ve arıza bilgilerini kağıda yazıp göndermemi söylediler.

d0246' Alıntı:
0800 211 28 44 nolu destek hattını aradım. Sistemde iyileştirme yapıyorlarmış.(?) il, ilçe, okul, öğrenci, tablet ve arıza bilgilerini kağıda yazıp göndermemi söylediler.

o iyileştirme aylardır yapılıyor :)
ie düzgün açmıyor, chrome kullanın nispeten daha iyi açıyor.
pybs ye kayıt edilmeden gönderilen tabletler de yapılıp, geliyor.

osghe23' Alıntı:
Haftada 10-15 tablet gönderiyorum servise, artık kargocularla kanka olduk :-1:
Şarj yeri problemi sizlerde de var mı arkadaşlar, gönderdiğim tabletlerin çoğunda aynı problem var
Ve garantisi sanırım 4 yıl iyi mi :( daha çok çekeriz biz :cry:

Ben de haftada 3-4 tablet düzenli gönderiyorum. %90 şarj yeri...
Kargo hep saat 5'e doğru gelip, beni bulamıyordu.
Benim mesai 3' te bitiyor, ona göre gelin dedim artık vakitlice geliyorlar :)

Geri