kodla büyü iyi hangi tarayıcı ile çalışır

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar google chrome ile önce fare donar gibi oluyor sonrasında ekran bir kere kararıyor ve sonrasında bir bakıyorum sağ taraftaki hareket alanı yok.
Aynısı opera tarayıcı için de geçerli

Firefox ta ise chrome da bahsettiğim sorunların hiç biri olmuyor. Ancak sol taraftaki turn(right) vb seçmeli komutlar resim olarak kalıyor. Yani bildiğimiz resim gibi. Ama hareket etmiyor. Diğer kodlar bu resmin arkasında kaldığı için görünmüyor.

chrome u ekran kartı ile yüksek performasta çalıştırıyorum yine durum aynı.
Bu kasma olayı sadece bende olan bir olay mı. Sizde durum nasıl.

Kodlabüyü biraz ağır çalışıyor hocam ,sorun tarayıcıyla ilgili değil,bilgisayar donanımınızla alakalı olabilir. Özellikle işlmeci ve ram.

Hiç bir sorun yaşamayacağınız bir tarayıcı yok maalesef. hocamında dediği gibi kodlabüyü sistemi biraz ağır bir sistem, ama yine de en iyisi chrome oluyor. Chrome da yaşanan sorun bir süre ara verince sisteme düzeliyor.

Kodla Büyü'ye geçtim bende lakin okulda çok ağır çalışıyor. Cuma günü ve bugün kafayı yedirdi bana. Fatih hattı mı desteklemiyor anlamadım.
Edge, Chrome hepsi aynı yavaşlıkta.

Tarayıcı fark etmeksizin Windows 7'lerde yavaş çalışıyor bende. windows 8.1 ve windows 10-11'de sorun yok. Donanımlar aynı.

Son düzenleme:
Geri