Kocaeli- Okul türleri...

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
(Kocaeli) 12 yıllık zorunlu eğitim kapsamında okul türleri taslak olarak il sayfasında yayınlandı...

bu soruyu bende merak ediyorum ilkokullardaki arkadaşlar ne olacak. ders olmadığı için normalde tayin istemeleri lazım. ama idarecilere yapılan ayrıcalık formatörlere de yapılabilir mi?

Bizim yer değişmez diye düşünüyorum çünkü ortaokul olan yerlerin çoğunda öğretmen var, olmasa bile ilköğretim iken normu olmayan ortaokul olunca mı normu olacak?

kademeli olacakmış arkadaşlar.
yani müdür yardımcımızın anlattığı kadarıyla (ne kadar doğru bilemiyorum, seminerde söylemişler) ilkokul olan okullar mevcut öğrencileri 8.sınıftan mezun olana kadar sadece 1.sınıf kaydı yapacak.
hiçbir öğrenci okul değiştirmeyecek yada taşınmayacak.
ortalama 4-5 sene sonra okul tam olarak ilkokul yada ortaokul olacak, işte o zaman ne olacağımız muallak

xapex' Alıntı:
kademeli olacakmış arkadaşlar.
yani müdür yardımcımızın anlattığı kadarıyla (ne kadar doğru bilemiyorum, seminerde söylemişler) ilkokul olan okullar mevcut öğrencileri 8.sınıftan mezun olana kadar sadece 1.sınıf kaydı yapacak.
hiçbir öğrenci okul değiştirmeyecek yada taşınmayacak.
ortalama 4-5 sene sonra okul tam olarak ilkokul yada ortaokul olacak, işte o zaman ne olacağımız muallak

çok karısacak işler.. brans öğretmenleri okul okul gezecek...

Geri