Kocaeli Norm Fazlası

Kodla Büyü
genels2010' Alıntı:
kerkebut' Alıntı:
aynen hocam bu forumdan ümidimi kestim ben. reesen atananlar bir araya gelelim dedim ne oldu ne bitti gelişme var mı birbirimizi haberdar edelim diye.ne ses ne seda.o bahçe hortumu 3 gündür forumun tepesinde.benim mesajım 2 saat bile duramadı.size geçmiş olsun hocam bende sakaryada sürüldüm 2 saat uzaklıktaki bir ilçeye.yine halinize şükredin kocaeli insaflı davranıp aynı ilçe içinde yapmış değişimleri.beterin beteri var.

herkes sitem ediyor. ben de kaç defa yazdım cevap olmadı ilgilenen biri çıkmadı. mersinde anamurdan silifkeye resen atandım. 135 km uzaklık. haklısın hocam beterin beteri var. hem de eşim anamurda öğretmen ve okulumda 60 saat derse girerken :(

Geçmiş olsun hocam,ben dua ediyorum artık birileri insafa gelirde şu beklenen düzenlemeler yapılır diye.Allah yardımcınız olsun.

karekedi' Alıntı:
Arkadaşlar geçmiş olsun. İlçe içi yapılmaya özen gösterilmiş ama pelitli köy ulaşımı zor bir yer bildiğim kadarıyla. Üzüldüm oraya gönderilen arkadaş adına.

O şanslı kişi de ben oluyorum:(
Üstelik o okulda toplam 6 saat ders var!
BT öğretmenlerinin yerini değiştirmek ne kadar doğru tartışılır. Her gideceğimiz okulda maaş karşılığını dolduramıyoruz...

bu norm fazlası olayını üst başlığa taşısak herkes okusa bu gidişle yakında ilkokul ortaokul ayrımandan dolayı tüm Türkiye de norm fazlası tayinleri olacak

hasibesel' Alıntı:
karekedi' Alıntı:
Arkadaşlar geçmiş olsun. İlçe içi yapılmaya özen gösterilmiş ama pelitli köy ulaşımı zor bir yer bildiğim kadarıyla. Üzüldüm oraya gönderilen arkadaş adına.

O şanslı kişi de ben oluyorum:(
Üstelik o okulda toplam 6 saat ders var!
BT öğretmenlerinin yerini değiştirmek ne kadar doğru tartışılır. Her gideceğimiz okulda maaş karşılığını dolduramıyoruz...

mantığa bakarmısınız
sen bu okulda fazlalıksın maaşını hakedebilmen için zorunlu olarak başka bir okula gitmen lazım diyorlar ama ordada maaş karşılığını dolduramıyorsun.
hatta kimi zaman eski okulundan daha az ders olabiliyor.
bakanlığımla gurur duyuyorum :oops:

kararnameler gelmiş. iki ay var ve duruma bak. kocaeli ayrı bir dünya çayırova kocaelinin içinde ayrı bir dünya.

arkadaşlar bu resen atamadan dolayı btr görevimiz iptal mi oluyor? okulumuz değiştiği için görevlendirmeler iptal mi oluyor. bu konuda bilgisi olan var mı?

ataa' Alıntı:
arkadaşlar bu resen atamadan dolayı btr görevimiz iptal mi oluyor? okulumuz değiştiği için görevlendirmeler iptal mi oluyor. bu konuda bilgisi olan var mı?

BT görevlendirmenin devamı için dilekçe yazman gerekiyor diye biliyorum.

hasibesel' Alıntı:
ataa' Alıntı:

dilekçe yazmanıza gerek yok.
kararnameniz çıktığı an görevlendirmeniz bitmiş sayılır.

teksen' Alıntı:
hasibesel' Alıntı:
ataa' Alıntı:

Bizzat Atama Müdürü ile görüştüm, dilekçe yazarsan görevlendirmeni devam ettirebiliriz şeklinde konuşmuştu

Hasibe Hocam,
yeni okulunuzda hemen başlıyor musunuz o zaman?
dönem sonunda başlanacak diye duymuştum ben?

Hocam,
ayrıca,
tercih yapmadınız mı?
merkezde okul açmadılar mı?

hasibesel' Alıntı:
teksen' Alıntı:
hasibesel' Alıntı:
ataa' Alıntı:

Bizzat Atama Müdürü ile görüştüm, dilekçe yazarsan görevlendirmeni devam ettirebiliriz şeklinde konuşmuştu

hocam bu kesin mi? dilekçe ile hallediliyor mu? siz yaptınız mı?

İzmit ilçesinde boş norm yok diye biliyorum. Bir tek bilim sanat varmış orası da kendi sınavıyla alan bir okul.

ne yapıyoruz göreve başlayacak mısınız? yeni okullarda ben kararsız kaldım iki ay daha ücret alalım bari

ataa' Alıntı:
hasibesel' Alıntı:
teksen' Alıntı:
hasibesel' Alıntı:
ataa' Alıntı:

hocam bu kesin mi? dilekçe ile hallediliyor mu? siz yaptınız mı?

ben dilekçe yazdım, hala bir cevap yok

DotCom' Alıntı:
İzmit ilçesinde boş norm yok diye biliyorum. Bir tek bilim sanat varmış orası da kendi sınavıyla alan bir okul.

evet hocam, leyla atakan io bostu fakat eş durumu ile 2. dönem atama oldu oraya. Su an il içi isteyeceğim bir okul bile yok İzmir için...

Ben dün Gebze Eğitim birsen sendika başkanıyla görüştüm. Atamalar sene sonuna kadar olmayacakmış. Herkes devam edecekmiş okulunda. Sene sonunda da okul ders sayısını norma göre hazırlarsa okulunuzda kalabilirmişiz dedi.

girdab' Alıntı:
Ben dün Gebze Eğitim birsen sendika başkanıyla görüştüm. Atamalar sene sonuna kadar olmayacakmış. Herkes devam edecekmiş okulunda. Sene sonunda da okul ders sayısını norma göre hazırlarsa okulunuzda kalabilirmişiz dedi.

bana saçma geldi ama inşallah olur....

Geri