Klima

Kodla Büyü

Nobody

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar;
Exper bilgisayarlarının kurulu olduğu laboratuarım var. Airfel klima kullanıyoruz. Klimamız bozuldu ancak teknik servisin numarasını bulamıyoruz. Data Teknik bu konuda da destek veriyor mu? Aksi halde hangi numarayı aramam gerektiğini biliyor musunuz?
Teşekkür ederim...

Bursa da olduğunuzu göz önüne alarak verdim bu linki.... Biraz araştırma yaparsanız internetten zaten bulursunuz....

Bursa'daki airfel teknik servisinin numarasını bulabilirim zaten. benim merak ettiği exper bilgisayarlarının olduğu okullara klima konusunda kimin destek verdiği.

peki rusen bey size de teşekkür eederim yardımlarınız için. (Exper bilgisayarlar diye belirtmiştim ama önemli değil)

Hocam bende de aynı klimadan vardi gecen sene ki okulumda, bozulmustu. airfelin teknik servisi halletmisti olayi, kolay gelsin...

baya eski bir konu ama aynı klima ile ilgili olduğu için yeni başlık açmadım.
exper bilgisayarlar ile kurulan airfel as240505s model klima için kumanda lazım.
temin edebileceğimiz bir yer bilen var mı acaba?

ed1903' Alıntı:
baya eski bir konu ama aynı klima ile ilgili olduğu için yeni başlık açmadım.
exper bilgisayarlar ile kurulan airfel as240505s model klima için kumanda lazım.
temin edebileceğimiz bir yer bilen var mı acaba?

bizde var gönderelim :) çümkü klima kışın çalışmıyor

şaka biryana bizde de aynı klimadan var fakat ne yaparsak yapalım ılık hava bile gelmiyor. hep soğuk hava. ben yeni tayin olduğum için diğer hocalara sordum. lab kurulduğundan beri böyleymiş. klima baştan beri bozuk olabilir mi? yoksa kumanda ayarlarında falan gözden kaçırdığımız birşey mi aceba fikri olan var mı?

garantisi bitmediyse klimanın kim tarafından kurulduğu önemli değil. çağırın yetkili servisi, gelmek zorunda.

SoNMeZ' Alıntı:
bizde var gönderelim :) çümkü klima kışın çalışmıyor

şaka biryana bizde de aynı klimadan var fakat ne yaparsak yapalım ılık hava bile gelmiyor. hep soğuk hava. ben yeni tayin olduğum için diğer hocalara sordum. lab kurulduğundan beri böyleymiş. klima baştan beri bozuk olabilir mi? yoksa kumanda ayarlarında falan gözden kaçırdığımız birşey mi aceba fikri olan var mı?

hocam siz yollayın o zaman ben bi deneyim çalışırsa geri yollarım :)
aslına bakarsak ben de klimayı çalışmıyor diye biliyordum ama uzun zamandır okulda olan bi hocamız baya uğraşıp sonunda çalıştırabildiğini söyledi.ben de denemek istedim ama bu seferde ortada kumanda yok.yazın okula birileri girip etrafa baya bi zarar vermişti herhalde o arada kaynadı oda :x

Geri