klasör seçenekleri kayboldu??

Kodla Büyü

eyiftul

Site Gezgini
arkadaşlar araçlar/klasör seçenekleri kayıp. nasıl geri getireceğiz fikri olan var mı?

Combofix isimli yazılımı internetten indirip çalıştırmalasınız anında sorununuz çözülecektir.

by_quadran' Alıntı:
Combofix isimli yazılımı internetten indirip çalıştırmalasınız anında sorununuz çözülecektir.

combofixi denedim değişen bi şey olmadı. sanırım sadece virüsleri buluyo temizlemiyo çünkü autorun.inf ler hala cirit atıyo makinede.

hocam makinenizde son sürüm combofix i çalıştırmanız durumunda ki çalıştırırken flash belleklerinizin de makinede takılı olması iyi olur (onlarda temizlenmiş olur) virüs temizlenecektir. Klasör seçeneklerinin geri gelmesi için sistemde bir registry repair programı çalışrımanızda fayda var bunun için system mechanic veya usb security kullanabilirsiniz.

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoFolderOptions"=dword:0000000

büyük ihtimalle sonu 1 olmuştur ...
bunu yazın bir txt dosyasına ve farklı kaydet .reg olarak kayıt edin sonra çalıştırın ...
düzelecektir :wink:

düzeldi mi sayın hocam ben Win7 kullandığım için tekrar kodun çalışmaasına bakamadım
bilgilendirin bizi tüm arkadaşlar da kullanır yeri geldikçe ..

Geri