KLASÖRLERİ ŞİFRELEMEYİN ARTIK... BENDEN SİZE BİR YÖNTEM...

Kodla Büyü
sonkale yazmış:
laptopta (ALT + 0160) olmuyor ....

evet arkadaşlar laptoplarda çıkmıyor çıkması için numlocku açmanız gerekiyor açmak için FN+Numlocka basıyorsunuz daha sonra rakamları harflern üzerinde bulunan renkli rakamlardan(genelde mavidir) yazıyorsunuz

peki tekrar klasör ismini görünür yapmak nasıl oluyor????ben boş yaptım.şimdi eski ismini vermek istiyorum klasöre olmuyor.

ben söylenenlerin hepsini yaptım ama biz sonra nasıl bulacaz aradan zaman geçtiğini düşünürsek

aynı yöntemi bende kullandım, klasör çok çok önemli değilse mantıklı

bu yöntem ortaya çıkalı yıllar olmuş ama ben daha bu hafta öğrencimin yaptığı garip şeylerden şüphelenerek,klasörünü gizlediğini keşfettim.. :)
işte burda ters rol var: öğrenci bana bişey öğretti.. :)

bogrt' Alıntı:
bu yöntem ortaya çıkalı yıllar olmuş ama ben daha bu hafta öğrencimin yaptığı garip şeylerden şüphelenerek,klasörünü gizlediğini keşfettim.. :)

girilemeyen internet sayfalarının da girilebildiğini söyleyeyim o zaman :)
meb engelli sayfanın adresini google çeviriye yazıyorsunuz, aşağıda engellenmemiş halini görebiliyorsunuz :)

biltek2007' Alıntı:
bogrt' Alıntı:

girilemeyen internet sayfalarının da girilebildiğini söyleyeyim o zaman :)
meb engelli sayfanın adresini google çeviriye yazıyorsunuz, aşağıda engellenmemiş halini görebiliyorsunuz :)

yok hocam dediğin yemio. sadece login sayfasına girebilioruz o kadar.

Bu arada bu şekilde gizlediğimiz dosyayı, fare sol tıklayarak seçim penceresi açtığımızda, yeri belli oluo.

Bende Oldu, Teşekkürler.
Hadi bilgisayarcı bize bir numara göster diyenlere gösterecez artık. :alkis:

ksinang' Alıntı:
Bende Oldu, Teşekkürler.
Hadi bilgisayarcı bize bir numara göster diyenlere gösterecez artık. :alkis:

:puhaha: hokus pokusss diyerek yapalım bari :lol:

paylaşım için teşekkürler

:idea:
ascii kod girişi klavyeden yapılamıyorsa donatılar altında sistem araçları içinde bulunan karakter işlem de kullanılabilir

Geri