Kimler görevi bıraktı...

Kodla Büyü
Ben bıraktım ve İstanbul'da da bi hayli kişi vardı yeni görevlendirme istemeyen.Yeni görev alan arkadaşlara çalışmalarında başarılar....

Bende bıraktım.

İstanbul'da 109 kişiden 40 kişi kabul etti.

75 boşluktan 40 tanesi doldu. 35 açık var

Kabul edenlere başarılar. Etmeyenlere iyi tatiller

arkadaşlar bende istanbulda görev aldım. dediğiniz gibi görevi bırakanlar çoktu .Nisanda alanlar bile bıraktı. beni biraz endişelendiriyor bu durum. Neden bıraktınız?

Bu milli eğitimle ancak bu kadar yol gidilir. Ben de bıraktım. Matbaa bu ülkeye 200 yıl sonra gelmiş.Teknolojiye, bilime verilen değer bu bizim ülkemizde...

demek eksiler artılarından daha çok. forumu inceliyoruz ama denemek gerek eğitimleri görmek gerek. Bu kadar kötümü ya :cry:

Görevi bu dönemde de kabul etmedim...Her taaf açık dolu, doldurabileceklerini zannetmiyorum...

Bizim il kadrosu 22 görev yapan 17 idi bunlardan 7 tanesi bıraktı. yerine yeni başvuruda yok. Benden sonraki 4 ilçede de formatör kalmadı onlara en yakın ilçe biziz onlara benmi bakacağım şimdi

2008 nisanda başlamıştım bıraktım askere gideceğim için bıraktım. askerden dönünce yani 1 yıl içinde birşeylerin düzeleceğine inanıyorum gelince devam etmeyi düşünüyorum. bekle ve gör taktiğini hep benimsemişimdir. Sabah ola hayrola. :oops:

Geri