Kimler Eğitici oldu

Kodla Büyü
Kabul eden tüm arkadaşlar iyi şeyler umut etmeli mi etmemeli mi? Bir süre dönüşü olmayan bir yola girdik. Umarım bu yolda devlet bizi yalnız bırakmaz

Bende istemediğime dair dilekçeyi verdim. Çok şaşırdılar... Çünkü görevli formatör ve benim dışımda 50 üstü alan yoktu...

bende kabul ettim ama halen aklımda sorular vardı ben ilçede çalışıyorum ve iki okuoldayım fakat ilçede kadro yok ilde var bende ilde kalacam ama 3 gün ilçemde olacam kafam karışık daha sonuçlarını görmedim ama kendime ait fikirlerimi yapabileceğim bir zamanım olacağından heyecanla bekliyorum...

ben de kabul ettim fakat sanki bırakamayacakmışız gibi bi izlenim aldım konusmalardan. yani sizi milli eğitim isterse bırakır sizin ben gidiyorum demeniz uygun degil gibi anladım.hayırlısı herkes için. ilçe de napıcaz ben de bilmiyorum?tecrübe olacak :?

istanbul bölgesi il milli eğitim toplantısında görevlendirme nasıl oldu

Foruma ve Eğitici Formatör öğretmenler dünyasına yeni girdim. İstanbul bölgesindeki görevlendirme ile ilgili bilgi vereyim sizlere. 27 Mart Perşembe günü saat 10:00'da toplandık. İlde görevli hocalarımız ve şube müdürü daha görevin içeriğini açıklamadan "Bu görevi almak isteyenler 'Görevi istiyorum', almak istemeyenler de 'Görevi istemiyorum' diye dilekçe doldursun dediler. Biz de, doğal olarak, eğitici formatör öğretmenliğinin içeriği hakkında bilgi almak istedik. Ancak bu isteğimiz, şube müdürümüz tarafından tuhaf karşılandı. İnternetten okumamız gerektiğini ve bu salona öyle gelmiş olmamız gerektiğini söyledi. Neyse biraz sert başlayan görev dağılımında isteyen-istemeyen durumunu bildirdi. Görev dağılımında öncelik herkesin kendi ilçesine verildi. Yani A ilçesinde 65 puanla ilçesinde boş yer olmadığı için görev alamayan kişi, diğer ilçelerde o ilçenin öğretmenleri 65'den daha düşük puanları olmasına rağmen ilçe kontenjananını doldurdukları için açıkta kaldı. Bakanlığın görev dağılım önceliği ilçere göreymiş. 30 hazirana kadar görevlendirmeler yapıldı. 30 haziranda yeni görevlendirme yapılacak çünkü sınavdan önce 6 aylığına bu göreve atanan kişilerin son görev tarihi 30 haziran. Milli Eğitim Bakanlığında herşey böyle planlı programlıdır arkadaşlar. ondan sonra da gelip bizden yıllık-günlük plan sorarlar. Diğer illerdeki uygulamalar hakkında bilgi verirseniz sevinirim...Herkese kolay gelsin...

hayırlı olsun arkadaşlar.
ben de kabul ettim.

Beyağaç-Kale
DENİZLİ

haziran 2008'e kadar.

Ben zaten girememiştim ama eğer girip gerekli puanı alsaydım da şu şartlarda kabul etmezdim gibi düşünüyorum. Görevi kabul eden arkadaşlara hayırlı olsun...

Eyvallah bakalım neler olacak :) Giresun da seninle büyüyüp, gelişip kalkınır inşallah ;)

Geri