Kimler Eğitici oldu

Kodla Büyü

omerkaraca

Aktif Üye
kimler oldu Eğitici

hayırlı olsunda biraz pişman gibiyim bari bende oldum diyinde yanımızda yürüyen var diyip pişmanlığımız kalksın ortadan :)

Ben oldum ama bunları geç okudum galiba neyse hayat tecrübesinde 3 aylık bir deneme.

ayrı bi tecrübe hocam. her yerde öğrenilecek bişeyler var. hayırlı olsun.

Hocam bende kabul ettim görevlendirmeyi :) Merak etme. İyi olacağını umalım. Öncekinde askere gideceğim için sıramı başkasına vermiştim. Şimdi içimde ukte idi oldu.
Bugün onaya gitti.

En azından iki kişi olduk :oops:

hayırlı olsun ben kabul etmedim ama eden arkadaşlara allah yardım etsin.yolunuz acık olzun bu görevlendirme döneminde.

bende oldum arkadaşlar ama hala da kafamda soru işaretleri yok değil hani. bu 3 ay da hem okuldaki dersler hemde ebitefoluk (denge tazminatı eksik belkide derse girecek olmamıza rağmen)

Olan arkadaşlara hayırlı olsun ben sınava bile girmedim :mrgreen:

kabul etmediğime dair dilekçeyi bugün vereceğim, kabul eden arkadaşlara başarılar umarım bu 3 aylık dönem eğitek'in belirgin davrandığı, görevle ilgili doğru tecrübeler kazandırdığı bir dönem olur.Pişman olmamanız dileğiyle , çünkü sizlerin tecrübelerini dikkate alarak yeni dönemde bu konuyu tekrar düşüneceğim..

bende dilekçe verdim olmak için. Üç ay bir deneyelim bakalım. Arabacı yeni görevin ve diğer bütün arkadaşların yeni göevleri hayırlı olsun.

Yeni dönemde bir şans daha bulamayabilirsiniz. Eğer denenmessem hep aklımda kalacak. Denersem ve pişman olursam mutlaka bir dönüş noktası olacak.

twoalfa' Alıntı:
Yeni dönemde bir şans daha bulamayabilirsiniz. Eğer denenmessem hep aklımda kalacak. Denersem ve pişman olursam mutlaka bir dönüş noktası olacak.

Umarım dediğiniz gibi bu bir "şans" tır ve ben kaybetmeyi göz alıyorum..

aslında belirsizliğin içinde olmak yada dışında olmak tercihiydi.. ben oldu oldu içinde olayım dedim kabul ettim eğiticiliği... Bugün Milli Eğitimle görüştüm Cuma'ya kadar bu iş bitmesi lazım dedi bir bakmışsınız Pazartesi sabahı Eğiticiyiz :)

Hayırlı olsun bana daha haber vermediler...Osmaniyeden ses seda yok!!!!

Eğitici olan tüm arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. bende sınava bile girmedim.açıkçası çoğu şeyin çok net olmaması korkuttu beni.ancak bu yeni dönemde görev alan arkadaşlardan tecrübelerini bizimle paylaşmalarını rica ediyorum. belki bizde yüreklenir ve ileriki dönemlerde düşünebiliriz yada hiç düşünmeyedebiliriz :)

twoalfa' Alıntı:

Gebze'deysen hiç düşünme hocam. sizin Müdür Aydın Beyle çalışmak bir zevktir insana.

NEdense bana da eksileri cok fazla geldi 1. sıradaydım ama kabul edemedim bu yuzden. Bir ed deneyelim bi 3 ay diyen arkadaşlara soruyorum bırakma şansınız yok ki!! iyice bi araştırın bence

Bende oldum sabah okul arandı ve bi form gonderildi maille doldurup faxladım gorevi kabul ettiğimi de ilettim bakalım hayırlısı.......

bundan sonrası kısmetimizde ne varsa o başka bişi yok

yeni umut yeni şans yeni yerler yeni görevler değişiklikler zor ve kolay şeyler

herkese hayırlı olsun Allah kimseyi yeni görevinde utandırmasın

Geri