Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

keysmart pc ler hk.

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında gunalhakan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. gunalhakan

gunalhakan Site Gezgini

herkese iyi çalışmalar. Elinde keysmart pc lere ait window şifresi veya image disk olan var mı? Çok acil olarak gerekiyor. Çalıştığım okuldaki pc ler keysmart tarafından satılmış. pc lerde kurulu olan iş.sis. win xp pro ancak pc lerin üzerlerindeki şifreler xp home edition format için kullanmak istediğim cd lerde xp pro ne yazık ki şifre uyumsuzluğu olduğu için işin içinden çıkamıyorum. Keysmart şirketi kapandığı içinde yardım alamıyorum.

2. zgnet

zgnet Üye

hocam bendede keysmart pcler var ve aynı sorunu bende yaşadım. okulda mutlaka birilerine ulaşacak tel nosu olmalı. bekonun kurduğu lablar bunlar. bekoyla ilgilil bi numaraya ulaşmaya çalışın. size home edition cdsi verirler. o zman kasaların üstündeki şifreleri girebilirsiniz.

3. BİYOLOG54

BİYOLOG54 Üye

BU BİLGİSAYARLAR 3 YIL GARANTİLİ NEDEN SİZ UĞRAŞASINIZ SERVİS GELSİN . BEKO SERVİSİ KOLAYINA GELDİĞİ İÇİN TEK BİR WİNDOWS U BÜTÜN BİLGİSAYARLARA YÜKLEMİŞ

4. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

çok doğru

5. carteremre

carteremre Site Gezgini

Hocam keysmartlara beko bakıyor sanırım haberin olsun. orjinal xp yapma programını kullan sorun olmaz.

6. prentice

prentice Seçkin Üye Seçkin Üye

kEYSMART BİLGİSAYARLARDA GARANTİ 2 YIL. DÜN TEKNİK SERVİSİ ARADIM VE ADAMLAR GELDİ GARANTİLERİN BİTTİĞİ İÇİN ÜCRET TALEP ETTİLER YAPACAKLARI İŞLEMLERDEN. MAKİNELERDE XP PRO KURULU KASALARDA HOME EDİTİON SERİALLERİ YAPIŞTIRMIŞLAR. ELİNDE İMAGE CD Sİ OLAN VAR MI YOKSA KENDİMİZ Mİ OLUŞTURALIM

7. volki034

volki034 Üye

aynı şey benim başımada geldi 444 57 57 i aradım şifre verdilerkurdum bittti giittii

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal