keysmart pc ler hk.

Kodla Büyü

gunalhakan

Site Gezgini
herkese iyi çalışmalar. Elinde keysmart pc lere ait window şifresi veya image disk olan var mı? Çok acil olarak gerekiyor. Çalıştığım okuldaki pc ler keysmart tarafından satılmış. pc lerde kurulu olan iş.sis. win xp pro ancak pc lerin üzerlerindeki şifreler xp home edition format için kullanmak istediğim cd lerde xp pro ne yazık ki şifre uyumsuzluğu olduğu için işin içinden çıkamıyorum. Keysmart şirketi kapandığı içinde yardım alamıyorum.

hocam bendede keysmart pcler var ve aynı sorunu bende yaşadım. okulda mutlaka birilerine ulaşacak tel nosu olmalı. bekonun kurduğu lablar bunlar. bekoyla ilgilil bi numaraya ulaşmaya çalışın. size home edition cdsi verirler. o zman kasaların üstündeki şifreleri girebilirsiniz.

BU BİLGİSAYARLAR 3 YIL GARANTİLİ NEDEN SİZ UĞRAŞASINIZ SERVİS GELSİN . BEKO SERVİSİ KOLAYINA GELDİĞİ İÇİN TEK BİR WİNDOWS U BÜTÜN BİLGİSAYARLARA YÜKLEMİŞ

BU BİLGİSAYARLAR 3 YIL GARANTİLİ NEDEN SİZ UĞRAŞASINIZ SERVİS GELSİN . BEKO SERVİSİ KOLAYINA GELDİĞİ İÇİN TEK BİR WİNDOWS U BÜTÜN BİLGİSAYARLARA YÜKLEMİŞ
çok doğru

Hocam keysmartlara beko bakıyor sanırım haberin olsun. orjinal xp yapma programını kullan sorun olmaz.

kEYSMART BİLGİSAYARLARDA GARANTİ 2 YIL. DÜN TEKNİK SERVİSİ ARADIM VE ADAMLAR GELDİ GARANTİLERİN BİTTİĞİ İÇİN ÜCRET TALEP ETTİLER YAPACAKLARI İŞLEMLERDEN. MAKİNELERDE XP PRO KURULU KASALARDA HOME EDİTİON SERİALLERİ YAPIŞTIRMIŞLAR. ELİNDE İMAGE CD Sİ OLAN VAR MI YOKSA KENDİMİZ Mİ OLUŞTURALIM

Geri