Kepek sorunu olanlar!!

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar bende uzun zamandır kepek sorunu var bi türlü kurtulamadım,ne yapmam gerekiyor?başına gelmiş olan var mı?
herşeyi denedim aczaneden ketoral şampuanını da denedim genee aynı... :shock:

Hocam Clear sportif şampuanı deneyin. Özellikle saçta kabuk şeklinde oluyorsa buna "seboreik dermatit" deniyor ve Clear sportif iyi geliyor.

bede seninle aynı derdi yaşadım yıllarca kullanmadığım şey kalmadı ...tek çözüm vichy dercos yeşil olanından al 1 hafta kullandıktan sonra bişeyin kalmaz ama sonra sürekli kullanmalısın tekrarlamaması için

Hocam bende de ciddi olarak kepek sorunu vardı, tıbbi ilaçları da kullandım fayda etmedi. Doktor arkadaş bana Head&shoulders mavi kuşaklı olanını kullan dedi. Kullandım ve fayda gördüm, tavsiye ederim.

Hocam Ketoral kullanmanı tavsiye ederim.Arkadaşımda ve bendede kepek sorunu vardı.Şuan herhangi bir sorun yok.Saçlara masaj yaparak 3-5 dk kullanman gerekiyo her seferinde;)

habbe' Alıntı:
Hocam bende de ciddi olarak kepek sorunu vardı, tıbbi ilaçları da kullandım fayda etmedi. Doktor arkadaş bana Head&shoulders mavi kuşaklı olanını kullan dedi. Kullandım ve fayda gördüm, tavsiye ederim.

aynen bende bu şekilde kurtuldum :)

valla herkes öneride bulunmuş saolun arkadaşlar ama bunları tek tek denersem kepek sayısı artar diye düşünüyorum :)
kesin net bir çözümü olmalı :?

ben de keotral mıdır nedir ondan almıştım ama aynı zmaanda tesadüfen bi arkadaşm kullanıomş hiç bi işe yaramadı demişti ben de kullanmamıştım. geçen sene kuaförde minicik tüp şeklinde bi maske var ondan yaptrmıştım bi süre hiç çıkmadı. tabi sonra tekrar

Eczacı bir arkadaşım nizoral diye bir şampuan önerdi bana kepek için küçük bir kutu haftada iki kez kullan dedi 2 haftadır kullanıyorum işi yaradı hocam deneyebilirsiniz. Pahalı bir şey değil 5 liraydı sanırım.

Bende de kepek sorunu vardı saçlarım dökülünce kurtuldum. Ama size tavsiye etmem. :)

hocam ne kullanırsan kullan düzenli kullan. her şampuan her sacta aynı etkiyi vermez. iyi geldiğini düşündüğün bir sampuani yıllarca kullan.

Hiç Uğraşmayın yüzde yüz Organik olan Organiciumu kullanın yüzde yüz doğal tavsiye ediyorum bütün kepeklerim gitti çok memnunum bakın bitkisel oldugu için daha sağlıklı ;)

theArcher' Alıntı:
Hocam Ketoral kullanmanı tavsiye ederim.Arkadaşımda ve bendede kepek sorunu vardı.Şuan herhangi bir sorun yok.Saçlara masaj yaparak 3-5 dk kullanman gerekiyo her seferinde;)
bendede bir ara olmuş dönem dönem de oluyor. tek sefer kullanıyorum ketorali geçiriyor. doktora gitmiştim o önermişti

zetion eczanede satılıyor 5tl ama çok işe yarıyor.tek şartı haftada en az 2-3 kez saçını bu ilaçla yıkamak işe yarayacağına garanti verebilirim.ben kullandım kepekten kurtuldum düzenli 1 sene kullanın geçmezse yanıma gelin.

Zetion kullandım ama fayda etmedi bende.Advantan-s isminde bir çözelti vermişti doktorum onu kullanıyorum yıkamadan önce Çok daha iyi geliyor .

beyazgolge' Alıntı:
theArcher' Alıntı:
bendede bir ara olmuş dönem dönem de oluyor. tek sefer kullanıyorum ketorali geçiriyor. doktora gitmiştim o önermişti
şuan kullanıyorum fakat fayda vermiyorr hocam,doktora gidicem en sonunda :(

3 yıl önce açmıştım konuyu, ve hala geçmedi.. keterol nizoral hepsini kulandım... deride kavlama ve bol bol kepek oluyor

Elma sirkesini kafanıza masaj yaparak uygulayın bu sırada sakal tıraşınızı olun 15 dk saçınıza nüfuz etsin, sonra hacışakir sabun ile yıkayın :D

Bende okudum elma sirkesi meselesini çok yerde, hacı şakir de gerçekten iyi arındırır diye düşünüyorum

tarak kullanmayın hocam
başınızı ılık su ile yıkayın
iyice durulayın
2 günde bir mutlaka yıkayın
clear kullanın
her saçın derinin yapısı farklı tabi kesin bişey konuşmak zor

Geri