Kendimize dikkat edelim

Kodla Büyü

cumhurtorun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ucuza çelik yelek nereden temin edebiliriz acaba?

Yakında, yazlık kışlık kıyafet uygulaması yanında güvenli kıyafet uygulamasına geçeceğimiz günler çok yakında sanırım.

Çanta ters hocam hemen alabileceğimiz bi yer olması lazım, ceketin kollarına özel düzenek yapmak lazım, eli birden ileri itince elimize biber gazını uzatacak sistem :D

Benim silahida veliler okul aile birliginde ceketsiz projeksiyon takmaya ciktigimda gorduler.

nato biber gazı.. öğrenciniz tehdit mi ediyor? veliler okulumu basıyor? cingen mahallesindemi çalışıyorsunuz? can güvenliğiniz yok mu? işte tam size göre bir çözüm. NATO-SEN in 5. maddesini işletmekten artık hiç korkmayın..
***Üye öğretmenlerden birine yapılan tecavüz, tamamına yapılmış kabul edilir. (5. madde)
huzurlu bir eğitim için..

Ekli dosyalar

• guvenlik-icin-nato-biber-gazi-firsat.jpg
    guvenlik-icin-nato-biber-gazi-firsat.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 513
Üyelere her dönem bir biber gazı hediye etmeli sendikalar!

:sleep: Bu üzücü olaydan sonra ister inanın ister inanmayın;
Av malzemesi satan bir dükkana gidip kendime çakı aldım. Satıcı adam hangilerinin ceza kapsamına girmediğini gösterdi. Parmak boyununu geçmemesi yeterli dedi.
Ne hallere düştük. Ama bizim öğrencilerden bikaç tanesinde o potansiyel mevcut. Gaza gelipte saldırabilecek var. :|

Silah Taşınamayacak Yerler:

( 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun )
Ek Madde 1 –
B) Öğrencilerin toplu olarak oturdukları yurtlarda, eğitim ve öğretim kurumlarında, siyasi partilerin açık hava ve kapalı yer toplantılarında, izinli veya izinsiz yapılan toplantı ve gösteri yürüyüşlerinde, sendikalarda, derneklerde veya bunlara yönetim ve yapı olarak doğrudan doğruya bağlantılı olan yerlerde veya bunların toplantı ve kongrelerinde, her türlü spor karşılaşma veya yarışmalarının yapıldığı yerlerde, kanuna uygun veya kanuna aykırı olarak grev ve lokavt yapılmakta olan iş yerlerinde,

biber gazından problem yok :) yıllardır taşıyorum. tabi 2 - 3 yılda bir yenisini alın. hiç kullanmadım inş. da kullanmam. Ama bir olay olsa Allah korusun kullanamayacağım bir durumda denk gelir diye tahmin ediyorum :mrgreen: yinede taşımakta fayda var.

Geri