Kendi temanızı tasarlayın (joomla wordpress drupal)

Kodla Büyü
çok başarılı temalar çıkmıyor bu programdan
ayrıca tema açıkları olabiliyor

ne gibi açıklar hocam temanın nasıl bir açığı olabilir merak ettim ben kullanıyorum uzun süredir farkedemedim açıkcası. bilgilendirirseniz sevinirim.. suggest butonunu kullanarak güzel temalar çıkmadığı doğru lakin programa hakim olursanız asından z sine temanın en ince ayrıntısına kadar kendi estetik gücünüze göre tasarımlar yapabilirsiniz bence.

fiyong' Alıntı:
ne gibi açıklar hocam temanın nasıl bir açığı olabilir merak ettim ben kullanıyorum uzun süredir farkedemedim açıkcası. bilgilendirirseniz sevinirim.. suggest butonunu kullanarak güzel temalar çıkmadığı doğru lakin programa hakim olursanız asından z sine temanın en ince ayrıntısına kadar kendi estetik gücünüze göre tasarımlar yapabilirsiniz bence.

denemek için kullandım biliyorum programı
açıklar konusunu biraz araştırın hocam
Artisteer uzun süredir var ama pek tavsiye edilmez.
3. parti temalar olarak geçer genelde

Haklısınızdır belki ama siz denemek için kullanmışsınız ben 2 senedir kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım şuana kadar. Biraz araştırdım açık diye bişiy de bulamadım neyse sonuçta kullananlara faydalı olur belki bu paylaşım. isteyen kullanır isteyen açık olmadığına emin olduğu hazır temaları kullanır.

Geri