Kayseri'de Formatör Görevlendirmeleri Ne zaman olacak?

Kodla Büyü
Bazı okularda formatörlük başlamış diyorlar ama bizim okulun daha gelmedi hergün ilçeden yazılara bakıyorum ama hiç bu konuyla alakalı bir gelişme yok. Zaten okuldan ek derste vermediler formatörlük gelecek diye.

kocasinan ilçe bitefo onayları gelmiş, sitesinden bakabilirsiniz yada dosya aşağıda

Ekli dosyalar

• 2011-2012_I.Dönem.rar
    15.3 KB · Görüntüleme: 33
Onay 19 Eylülden itibaren yapılmış. Bi de vali yardımcısı 6 ekimde onaylamış bugün ayın 18 i nerdeyse iki hafta oldu hala valilikten çıkan yazı okullara ulaşmış değil bu nasıl bir iletişimdir. Başka bişey olsa iki günde gelir.

nasıl iş ya şimdi 19 eylülden beri onay gelmediği için okulda durmayanlar ek ders alacak mı ?

Hocam okulda durmama gibi bir durum olmadıki zaten biz hep okulda durduk formatörlük gelecek diye. Normal formatörün yapması gereken bütün işleri yaptık hatta daha fazlasını da yaptık. Ek dersler bizim hakkımız yani eğer bu ek dersleri alamazsak çok büyük bir haksızlığa uğramış oluruz. :scared:

yakopasa' Alıntı:
Hocam okulda durmama gibi bir durum olmadıki zaten biz hep okulda durduk formatörlük gelecek diye. Normal formatörün yapması gereken bütün işleri yaptık hatta daha fazlasını da yaptık. Ek dersler bizim hakkımız yani eğer bu ek dersleri alamazsak çok büyük bir haksızlığa uğramış oluruz. :scared:
Aynen Katılıyorum Hocam

Bu milli eğitimi anlamış değilim. 12 günde bir yazı okullara ulaşamaz mı? Millet göreve başladı. Yazı daha ilçeyee gelmemiş.

bugün itibari ile develi ilçesinede geldi. 19/09/2011 tarihinden başlatılmış. e buna sevinsek mi üzülsek mi bu da ayrı bi konu tabi

evet beyazgölge hocam ben verecektim haberi siz benden önce davranmışsınız.müdürüm demin dedi yazın geldi diye:)

Bizim yazı bugün geldi ama Müdür yard. ek ders bugün itibariyle başlatılır öncesi verilmez diyorda ne yapacağımı şaşırdım. :|

yakopasa' Alıntı:
Bizim yazı bugün geldi ama Müdür yard. ek ders bugün itibariyle başlatılır öncesi verilmez diyorda ne yapacağımı şaşırdım. :|
Hocam benim müdür 19 Eylül itibari ile yaptı. Eylül ayından 24 saat ek ders almıştım. Olması gereken 36 aldığın 24 sana 12 saat daha ek ders vereceğim dedi ve yaptı. İnşallah bayramdan önce yatar.

hocam MElikgaziye geldi. 07.10.2011 tarihinden itibaren geçerlidir diyor. BU neya her ilçe başka başka başlatıyor. Valilik onaylı yazı geldi bize geçen hafta

nasıl ya işe bak ildekiler 19 undan itibaren diyorlardı. Melikgazide başka onay gelenler var mı onlarınki nezamandan başlıyor.

dün bizim okuldada sorun çıktı, ben bir aydır Formatör gibi okulda bekletiliyordum. Yazı 21 Ekimde geldi sana bu ay hiç ek ders yazmayacağım dedi Müdürüm ( Sağolsun çok iyi niyetlidir. Aldığım ek dersleri kıskançlığından boğazıma dizer) . pek sevindi senin ek dersini vermeyeceğim dedi. Bende ilçedeye gittim. Madem ki salak geri yazıyı okumamış . 19 undan itibaren geçerlidir yazıyordu. Ama bir günün daha içine etmeyi başardı.

Geri