Kayseri Norm Fazlası Öğretmenler

Kodla Büyü
kendi okulumda norm fazlası olduğum içim meslek lisesine tayin istemiştim. Tayinim çıktı .Gidecegim meslek lisesinde 20 saat ders varmış. şimdiki bulunduğum okula Btr olarak görev almam konusunda müdür bey biraz ısrar ediyor. Yani hem meslek lisesine gidip 20 saat derse girmemi hemde ilkokulda btr olarak görevime devam etmemi istiyor. Böyle bişey mümkün olabilir mi. Bilgisi olan var mı?

olabilir hocam. Eski okulunuzda başka bir öğretmen daha olduğu için değilde ders sayısına göre norm fazlası olduysanız neden olmasın.tercihler sırasında eski okulunuzu yazın. derslerinizi ayarlayabilirlerse kalan (muhtemelen 2 gün) günlerde eski okulda Biter olarak görev yaparsınız.

Bulunduğum okul da norm fazlasıyım okulumuz ilkokul oldu. bu durumda yakın 2 okula ortaokula gitme ihtimalimiz var. nasıl yapacaklar bu işi bilgisi olan varmı? vede neye gore okulları tercih edelim?

Benim okul ortaokul olmuştu (kadir has) geçen yıldan, 1.sınıflarımız yok zaten diğerleri de mehmet alçı ve osman zeki yücasana paylaştırıldılar, bildiğim kadarıyla mehmet alçının 2.kademesi de öğretmenleriyle beraber bize geliyorlar. hepsini alacak norm açığımız var mı? yok ama nasıl olacak bilen yok şu an hala..

bizim okul da ilkokul olmuştu. seneye yakındaki ir okula taşınacak 2. kadememiz. ama öğretmenlerin kadro nakli için okul müdürlerinden teklif alınıyormuş. müdürümüz benim kalmamı teklif edeceğini söyledi. ve kalacağıma kesim gözüyle bakıyor. zaten gideceğimiz okulda bt öğretmeni de var. ama burda kalırsam durumum ne olur bilemiyorum. ders hiç olmayacak. seçme imkanı da olmayacak.

Arkadaşlar norm fazlasıyım. benim durumumda olan kim var? atama isteyeck misiniz? resen atama yapılmamış şimdiye kadar bu sene atama istemesek resen yaparlar mı bilgisi olan var mı

Kayseri Kocasinan da norm fazlası olan kimler var? Açılan okullar çok kötü tercih yapmayı düşünen var mı?

Geri