kaydederken masaüstü yok!!!

Kodla Büyü

ogretmen58

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar.Benim bi sorum olacak.belgeleri kaydet dediğimde sol tarafta masaüstü simgesi yok.bi türlü bulamıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

virüs değil arkadaşlar, elimin altında yok deneyemiyorum şimdi ama sorunu çözmüştüm daha önce, farklı kaydet penceresinde o sol taraftaki kayıt yerlerinin üstünde sağ tıklanıyor mu, tıklayınca neler çıkıyor?

haklıymışsınız hocam sağ tıkladığımda" tüm klasörleri göster" seçeneği çıktı ve onu işaretlediğimde masaüstü simgesi de geldi.

Startup ve görev yöneticisi proces lerini karşılıklı kontrol edebilirmisiniz. Açılışta çalışan benzer ve tanınmayan bir exe veya dll mevcut mu ona bakın...

Birde şunu deneyin
Masaüstüne bir ksayol açın
yol olarak C:\Users\username\Desktop yazın
ismine masaüstü diyin

Sonrasında Başlat bilgisayar a tıklayın. Sol tarafta sık kullanılanlar altına bu masaüstünde oluşturduğunuz ksayolu atın artık kullanabilirsiniz. Test ettim çalışıyor iyi çalışmalar.

Arkadaşlar kaydet ekranında iken SIK KULLANILANLARIN ÜZERİNE SAĞ TIKLAYIN GEÇERLİ KONUMU SIK KULLANILANLARA EKLE SEÇENEĞİNden EKLEYİNİZ....
Tabi o geçerli konum masaüstü olacak ve bu işlemi yaparken kaydet ekranında masaüstünde olun...

netame' Alıntı:
virüs değil arkadaşlar, elimin altında yok deneyemiyorum şimdi ama sorunu çözmüştüm daha önce, farklı kaydet penceresinde o sol taraftaki kayıt yerlerinin üstünde sağ tıklanıyor mu, tıklayınca neler çıkıyor?
Teşekkürler hocam sorun çözülmüştür. Dediğiniz gibi sol taraftaki kayıt yerlerinin üzerinde sağ tıklayıp tük klasörleri göster diyince masa üstü de geliyor.

netame' Alıntı:

Teşekkürler hocam..

Kaydetme ekranında sol taraftaki Sık Kullanılanlar üzerine sağ tıladığımızda Sık Kullanılan Bağlantıları Geri Yükle seçeneği çıkıyor. İlk hali geliyor.

.

netame' Alıntı:

Hortlatıyorum ama sırf teşekkür için giriş yaptım netame teşekkürler... :))

Arkadaşlar kaydet ekranında iken SIK KULLANILANLARIN ÜZERİNE SAĞ TIKLAYIN GEÇERLİ KONUMU SIK KULLANILANLARA EKLE SEÇENEĞİNden EKLEYİNİZ....
Tabi o geçerli konum masaüstü olacak ve bu işlemi yaparken kaydet ekranında masaüstünde olun...

Farklı kaydet penceresinde Sık Kullanılanları bulamıyorum. Resimdeki gibi görünüyor. Bu Farklı Kaydet penceresini normal haline nasıl getirebilirim

Ekli dosyalar

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    30 KB · Görüntüleme: 173
Geri