KAV-KİS Kara Listeye Son!!!...

Kodla Büyü
evet bumit hocam..malum site kendileri olur : ) Yeni forum yasallığa karşı daha hassas davrandığı için alenen dosyayı gndermedim ama madem izin veriliyor .bat dosyasını ekliyorum...

sadece açın ve çalıştırın...

http://www.kavkiskey.com giriş yapılabilir...

NoT: İzin dışıysa silindiğinde tarafıma haber verilmesini yöneticilerden rica ediyorum..

Ekli dosyalar

• kavkiskey-giris-icin-bat.rar
    367 bayt · Görüntüleme: 248
black list

C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010 klasoru salt okunur kopyala-yapıstıra izin vermiyor. ne yapabiliriz.

Arkadaşlar elimden geldiğince yardımcı olmak istiyorum.
dosyayı o klasöre yapıştıramazsınız çünkü kaspersky kendisine virüs bulaştırmamak için otomatik olarak kendini korur.
peki ne yapmak lazım çözüm basit kaspersky ayarlarından "kendini korumayı aktifleştir" den çeltiği kaldırmanız yeter.
he bu arada gene yapamayan arkadaşlar biraz google araştırırlarsa daha basit yöntemleri var kasperskyı kandırmanın.

bu yöntemi uyguladıktan sonra acaba hala güvendemiyiz acaba. bu klasöre yapıştırılan patch lere ne kadar güvenebiliriz. ne malum kaspersky i kendi trojan, virüs.... gibi zararlı dosyalara karşı pasifleştirmediği. bence bu riski göz önüne alarak yükleyin.

ARKADAŞLAR DOSYAYI KOPYALADIKTAN SONRA TEKRAR GERİ ÇELTİĞİ ATIN.
BU TROJAN GORME OLAYINA GELİNCE; DİKKAT EDERSENİZ ZATEN BUTUN ***** PROGRAMLARINI VİRUS UZANTISI OLARAK ALGILAR.DİKKAT EDİN VİRÜS UZANTISI DER,VİRÜS DEMEZ.O YUZDEN RAHATLIKLA KULLANABİLİRSİNİZ.TABİ DOSYAYI EKLEYEN ARKADAŞ VİRÜS KOYDUYSA ONU BİLMEM :mrgreen:

Arkadaşlar bende Kaspersky 2010 var ancak ingilizce kendi dosyalarını koruma engelini nereden kaldırmalıyım yardımlarınız bekliyorum. Yoksa ekleyemiyorum ve ayroca keyleride kabul etmiyooo

Hatice UysaL' Alıntı:
evet bumit hocam..malum site kendileri olur : ) Yeni forum yasallığa karşı daha hassas davrandığı için alenen dosyayı gndermedim ama madem izin veriliyor .bat dosyasını ekliyorum...

sadece açın ve çalıştırın...

http://www.kavkiskey.com giriş yapılabilir...

NoT: İzin dışıysa silindiğinde tarafıma haber verilmesini yöneticilerden rica ediyorum..

çalışmadı hocam

Kasperski gibi anti virüs yazılımları ancak tanım güncellemesi olduğu taktirde ( Yeni haydutların yeni eşgalleri geldiğinde ) işe yarar.Tabiiki kotrol kapılarında (real time tarama) data akışının hızını etkilememesi mümkün değil.
Virüs gelsin ne yazar.Sistemimde drive vacine var.
Bir güvenlik yazılımı olarak Tavsiye ederim.Alternatifi olarak antikor u öneririm. TM olup gelecek vadediyor.İzlemeye incelemeye ve ücretsiz temel sürümü ile birlikte antijen i kullanmaya değer.

Geri