Kaspersky Internet Security'de indirim var.

Kodla Büyü

filatros

Aktif Üye
Bugün hepsiburada da arkadaş için antivirüs bakarken gördüm. size özel5 kullanıcılı 1 yıllık internet security 77 TL diyor. sepete ekledim gerçekten de 77 lira. Bu kampanya sadece benim için değildir herhalde. Başka kullanıcılar için de vardır. Almak isteyenler, ilgilenenlere duyrulur...

Hocam bende takip ediyorum sürekli ama hepsiburada en uygunu: Kaspersky Internet Security 2013 (3 Kullanıcı 1 Yıl : 107 tl

Ortak alabiliriz arkadaşlar, isteyen kaç kişi var ise bakalım - ona göre alırsak 5-10 kullanıcılı bayağı uyguna gelir.
Ben varım filatros hocam, sen bu işi organize et istersen, hatta başlığı değiştirelim " kaspersky internet security ortak aranıyor " şeklinde

oziie' Alıntı:
Ortak alabiliriz arkadaşlar, isteyen kaç kişi var ise bakalım - ona göre alırsak 5-10 kullanıcılı bayağı uyguna gelir.
Ben varım filatros hocam, sen bu işi organize et istersen, hatta başlığı değiştirelim " kaspersky internet security ortak aranıyor " şeklinde
hocam benim lisanslı antivirüs var. Ben sadece internette gezerken böyle bir fırsat gördüm haber edeyim dedim. Eğer çok niyetli arkadaşlar çıkar, bu fırsat da başkalarında görünmez ise o zaman yardımcı olurum.

fırsat başkalarında da görünür oluyor genelde. Sıkıntı değil de, benim lisansım bitti, ortak bulabilseydik iyi olurdu, 15 liraya 1 sene koruma uygun

iyi de forumda kaspersky nin 1 yıllık lısanslı surumu var ne edeceğini indireceğini anlatıyor arattır hocam ben tüm okula kurdum bile

Lisanslı antivirüs almak isteyen varsa temin edebilirim. Nod32, kawsperski, bitdefander, norton var. Toplu alış fiyatına geliyor neredeyse.
Kendi pc de nitdefander kullanıyorum. 2013 verilerine göre 1. sırada

Geri