kasa problemi

Kodla Büyü

simanur

Aktif Üye
benim kasadan motor çalışıyor gibi arada ses geliyor sebebi ne olabilir harddisk yada ramden olabilir mi?

tamam hocam normalde ses gelir ama bu 2 gündür arda araba motorunu çalıştırırsın ya öyle ses geliyor :(

Hocam aopen ın güzel kasaları var 70$ civarı para verirseniz daha az ses duyarsınız bence :)

şunadaki mevcut kasanızı sökün üfleyin silin fanı ve sogutucuyu söküp suyla iyice yıkayın ses azalır. Power supply fanını da sökebilrseniz iyi olur bence. birde kasanızdaki vidaları sıkıştırın iyice başkada Yapacak Bişey Yok... bence ;)

VALLA HACKER HOCAM BİZLERE LAF DÜŞÜRMÜYOR HOCAM, SİZİN KASANIN İÇİNDEKİ KABLOLAR BİR FANA DEĞİYORDUR HOCAM ONA DİKKAT EDİN, EĞER İŞLEMCİNİNKİNE FELAN DEĞİYORSA İŞLEMCİNİN FANI ÇALIŞMAZ VE İŞLEMCİYİ YAKABİLİRSİNİZ. DİKKATLİ BAKIN HOCAM. KOLAY GELSİN.

Hocam çok büyük olasılıkla hacker hocamın da dediği gibi fanlar kirlenmiştir, temizleyin. bir de kasanın dış metal kapakları ses yapıyodur, genelde cd okuma işlemi yaparken acayip ses çıkartıyo.

benim kasa da çok ses çıkarıyordu, açtım işlemci fanını temizledim, sonra güç kaynağının içindeki tozları aldım şimdi hiç ses gelmiyor, bu çıkan seslerin nedenlerinden bir tanesi toz diyebilirim.

Geri